Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
04.09.2020, 11:30 Aktualizované dňa 04.09.2020 o 15:45

100 najvplyvnejších ľudí v eventovom priemysle. Je medzi nimi aj Slovák

Eventex oficiálne oznámil 100 najvplyvnejších ľudí v eventovom priemysle pre rok 2020.

100 najvplyvnejších ľudí v eventovom priemysle. Je medzi nimi aj Slovák
Zdroj: Creative PRO

Tisícky odborníkov na eventy z celého sveta odovzdali svoje hlasy ľuďom, ktorí sa v roku 2020 najviac zaslúžili o rozvoj eventového trhu svojou kreativitou, víziou a schopnosťou inovovať.

„Eventex, pôsobiaci ako benchmark eventového priemyslu, vždy hľadá spôsoby, ako dožičiť firmám zmysluplné uznanie za ich vynikajúcu prácu. Ale za každou úspešnou spoločnosťou stoja ľudia, ktorí neúnavne brainstormujú nápady, riešia problémy a prichádzajú s novými spôsobmi, ako vytvoriť na eventoch nezabudnuteľné zážitky. Ľudia, ktorých práci sa obvykle nedostáva pozornosti, akú si zaslúžia. S indexom 100 najvplyvnejších ľudí v eventovom priemysle to chceme zmeniť." uviedol Ovanes Ovanessian, spoluzakladateľ Eventexu.

Medzi 100 najlepších sa dostali ľudia z 26 krajín. USA predvídateľne vedie s 32 umiestneniami, nasledované je Veľkou Britániou, Poľskom, Kanadou a Španielskom. Obrovské firmy ako Kenes Group, BizBash a IMEX sú pôsobivo zastúpené viac ako jednou osobou na zozname.

Do rebríčka sa dostal Štefan Kozák, zakladateľ a managing director event & live communication agency CREATIVE PRO Group. "Som nesmierne vďačný za to, že mám možnosť byť medzi kolegami zo svetovej event & live comm brandže, ktorých si neskutočne vážim. Práve v týchto komplikovaných časoch ma toto umiestnenie naozaj povzbudilo," hovorí Kozák, ktorý už má na konte viaceré úspechy. Online obchodná výstava virtuálnych eventov Eventex Connect ho tento rok uviedla ako jedného z 50 najvýznamnejších inovátorov v oblasti virtuálnych eventov. Na zoznam sa dostal ako jediný zástupca z CEE regiónu. 

Agentúra CREATIVE PRO Group pôsobí na slovenskom trhu viac ako 15 rokov. Za toto obdobie vytvorila tisícky live, virtuálnych a hybridných spoločenských akcií a konferencií. Získala viacero významných medzinárodných ocenení, na tohtoročnom udeľovaní Eventex Awards zabodovala dvomi projektami, ktoré získali spolu tri ocenenia. Uplynulý rok sa ako jediná slovenská eventová agentúra umiestnila v rebríčku TOP 3O eventových agentúr z celého sveta. Pôsobí aj v okolitých krajinách, pobočky má v Česku, Poľsku a Maďarsku. 

O top 100 najvplyvnejších ľudí v eventovom priemysle rozhodovala výhradne verejnosť, ktorá mohla najprv nominovať a potom hlasovať za ľudí, o ktorých sa domnievajú, že v poslednej dobe ovplyvnili eventy najviac. Hlasovanie prebiehalo medzi 21. a 28. augustom 2020 a zúčastnilo sa ho cez 5500 profesionálov z odboru. Kompletný zoznam top 100 si môžete pozrieť tu:

Zdroj: Eventex

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.