Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
10.06.2020, 16:45

Eventex Connect uviedol Štefana Kozáka ako jedného z 50 top inovátorov virtuálnych eventov

Spoločnosť oceňuje ľudí, ktorí vynikajú svojou tvorivosťou, víziou a inovatívnym prístupom.

Eventex Connect uviedol Štefana Kozáka ako jedného z 50 top inovátorov virtuálnych eventov
Zdroj: Creative PRO

Online obchodná výstava virtuálnych eventov Eventex Connect uviedla Štefana Kozáka, CEO CREATIVE PRO group, ako jedného z 50 najvýznamnejších inovátorov v oblasti virtuálnych eventov.

Zoznam reaguje na rastúci význam virtuálnych stretnutí, a oceňuje ľudí, ktorí vynikajú svojou tvorivosťou, víziou a inovatívnym prístupom.

„Globálna pandémia urobila z virtualizácie jednu z najhorúcejších tém v eventovom svete, ale ľuďom, ktorí stoja za týmito priekopníckymi zmenami, sa nedostávalo dostatočné uznanie. Domnievame sa, že teraz je ten pravý čas na nápravu ,“ uviedol O. Ovanessian, spoluzakladateľ spoločnosti Eventex.

Čím je toto uznanie pre Štefana Kozáka tak významné? O zozname 50 najlepších rozhodovali skúsení ľudia z odvetvia. Všetci boli nominovaní a potom volení odborníkmi na eventy z celého sveta a Štefan sa dostal na zoznam ako jediný zástupca z CEE regiónu.

​Viac informácií o podujatí Eventex Connect, ktoré sa uskutoční 10. - 11. júna, a kompletnom zozname najlepších 50 inovátorov virtuálnych eventov, nájdete na adrese https://eventex.co/connect/.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.