Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
25.09.2020, 09:12

Podnikatelia môžu vrátiť svoj biznis späť do hry

Avizuje ČSOB v novej kampani na podnikateľské úvery.

Podnikatelia môžu vrátiť svoj biznis späť do hry
Zdroj: Youtube

Hoci sa mnohým život už vrátil späť do normálu, podnikatelia aj naďalej bojujú o záchranu svojho biznisu. ČSOB si uvedomuje vážnosť tejto situácie, a preto sa rozhodla podať pomocnú ruku a vrátiť podnikateľom biznis späť do hry.

Do komplikovanej situácie sa dostali nielen veľké korporátne firmy, ale vo významnej miere aj menší domáci podnikatelia, pre ktorých má aktuálna situácia neraz likvidačné dôsledky.

V najnovšej kampani preto ČSOB upriamuje pozornosť na malých a stredných podnikateľov. Kampaňové online video je mozaikou, ktorá stavia do roly bojovníkov práve našich slovenských podnikateľov. Tí môžu vďaka podnikateľskému úveru nabrať späť stratenú silu a pustiť sa do nových výziev.

Za kreatívou stojí MUW Saatchi & Saatchi.

„Podnikatelia to v tejto dobe naozaj nemajú ľahké. Preto ich v kampani zobrazujeme ako skutočných bojovníkov, ktorí sú pripravení nevzdať svoj zápas s pandemickou situáciou,“ uvádza Juraj Chmel, copywriter z MUW Saatchi & Saatchi.

Okrem online médií je súčasťou komunikácie aj rádiový spot, v ktorom sa do popredia dostáva moment, ktorý rozhodne o prehre alebo výhre podnikateľa.

Vizitka kampane:

Klient: ČSOB (Mária Mačurová)
Agentúra: MUW Saatchi & Saatchi
Creative Director: Jakub Kuvik
Art Director: Roman Švajka
Copywriter: Juraj Chmel, Veronika Chmelárová
Strategy Planner: Klaudia Linkeschová
Account Director: Anh Doan
Account Manager: Diana Hromeková
Režisér: Teo Kuhn
Fotograf: Filip Nagy
Produkcia: Toxpro

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.