Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
08.03.2021, 10:40

Elite / Monday Lovers s výraznou kreatívnou posilou

Do agentúry mieri Peter Michalka.

Elite / Monday Lovers s výraznou kreatívnou posilou
Zdroj: Marek Würfl
Agentúra Elite / Monday Lovers oznamuje zaujímavú personálnu novinku. Do agentúry na post kreatívneho riaditeľa nastupuje známe meno z reklamy, Peter Michalka.
Peter Michalka prichádza z agentúry Respect APP, kde pôsobil aj ako kreatívny riaditeľ. Pracoval pre klientov PSS, Kaufland, Modrý koník či SPP. V minulosti pôsobil v českej pobočke Zaraguzy, ale aj MUW Saatchi&Saatchi či Effectivity.

"S Peťom sme si už pred pár rokmi myšlienkovo sadli pri viacerých diskusiách a veril som tomu, že medzi nás bez problémov zapadne. Naskočil k nám vo veľmi dynamickom období, agentúra je čerstvo v nových priestoroch, po zmene štruktúry a masívnejšom hiringu. Napriek tomu môžem už teraz povedať, že to funguje a už makáme na skvelých veciach," povedal k príchodu posily Peter Šurín, Strategy Director Elite. 

Elite / Monday Lovers uspel minulý rok v tendri pre ATL kampane značky Orange a aj to je jeden z dôvodov prečo agentúra personálne posilňuje. Do konca februára prišlo až 11 nových ľudí a do konca marca plánuje prijať ďalších troch. Peter Michalka do agentúry prináša cenné skúsenosti seniorného kreatívca, ktorý v minulosti pracoval pre Slovak Telekom.

Nový Creative Director Elite, Peter Michalka, o svojom príchode hovorí: “V tejto situácií sa zvykne písať o veľkých výzvach, motiváciách a ambíciách. Alebo o pokore a nádeji a podobných veciach. Ja by som chcel napísať, že sa veľmi teším na novú agentúru a atmosféru. Na nových ľudí a klientov. Verím, že nás všetkých posunie a že si to poriadne užijeme.”

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.