Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
03.12.2018, 11:33

Česko Slovensko má talent dospelo do finále. Pri obrazovkách bolo 600-tisíc divákov

Na obrazovky sa vráti v novej sérii budúci rok.

Česko Slovensko má talent dospelo do finále. Pri obrazovkách bolo 600-tisíc divákov
Zdroj: TV JOJ

V aktuálnej jesennej sezóne boli ťahákmi komerčných televízií okrem seriálov najmä dve veľké šou – Česko Slovensko má talent a Tvoja tvár znie povedome. Kým Tvoja tvár dospela do finále už 11. novembra, víťaza, presnejšie víťazku siedmeho ročníka talentovej šou spoznali diváci v sobotu 1. decembra.

Porotu a divákov očarila najviac malá hráčka na bicie Nikoleta Šurinová. „Cítim sa neskutočne, ale neskutočne dobre. Keď som počula svoje meno, úplne som stratila dych. Proste, úplne ako keby som skamenela, že čo? Lebo ja som to naozaj vôbec nečakala, že by som mohla túto šou vyhrať,“ povedala Nikoleta pre TV JOJ tesne po skončení priameho prenosu.

Finálový trojhodinový prenos, ktorý JOJ vysielala spoločne s českou Primou,  sa stal najsledovanejším sobotňajším programom z ponuky všetkých televízií. Pri obrazovkách oboch televízií bol rovnaký počet divákov - 592-tisíc, čo znamenalo pre JOJ sledovanosť na úrovni 12,7 percenta a trhový podiel 31,7 percenta v širšej cieľovej skupine divákov starších než 12 rokov.

V obchodnej cieľovej skupine divákov 12-54 rokov to bolo 10,4 percenta s podielom 31,8 percenta, čo je najvyšší trhový podiel v aktuálnej sérii. Celkovo si siedma séria pripísala priemernú sledovanosť 9,9 percenta a podiel 27,6 percenta v 12-54.

​​​Televízia JOJ prinesie spoločne s Primou budúci rok ďalšiu, už ôsmu sériu. Zmeny na poste moderátorov a v porote sa televízii osvedčili, do novej sezóny vstúpi talentová šou s rovnakou dvojicou moderátorov Lujzou Garajovou Schramekovou a Davidom Gránským, do porotcovských kresiel zasadne rovnaká štvorica v zostave Marta Jandová, Diana Mórová, Jakub Prachař a Jaro Slávik. Česko-slovenskú verziu licencovanej šou Show Got Talent pripravuje od jej prvého uvedenia produkčná spoločnosť J.A.M. FILM 1999 pod vedením režiséra Jeffa Minaříka.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.