Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
12.06.2019, 10:30

Prázdniny sa vrátia na obrazovky aj budúci rok. Televízia Joj už nakrúca nové časti

Tvorcovia prinesú opäť nové postavy a viaceré novinky.

Prázdniny sa vrátia na obrazovky aj budúci rok. Televízia Joj už nakrúca nové časti
Zdroj: TV JOJ

Jedna chalupa, dva týždne, traja chlapi, kopec detí a tisíc protichodných želaní. Seriál Prázdniny sa vráti na obrazovky Joj aj budúci rok. Nakrúcanie nových častí už štvrtej série odštartovala televízia v júni.

Nová sezóna rodinného seriálu prinesie opäť viacero noviniek a netradičný bude už začiatok. „Keďže kopaničiarsku chalupu sa rozhodli chlapi rekonštruovať, deťom budú musieť na začiatok prázdnin vymyslieť náhradný program. Bez tušenia, akú pohromu spôsobia, ich pošlú na denný letný tábor do bratislavskej ZOO," prezradil na facebooku Marcel Grega, generálny riaditeľ TV Joj.

Zdroj: TV JOJ

​​Medzi nové postavy pribudne Matúš (Milo Kráľ), Janov a Zdenov bývalý kolega zo školy, ktorý pracuje v ZOO. Novými hercami budú aj Eva Pavlíková v úlohe svojráznej a poriadkumilovnej Zdenovej mamy a Martin Nahálka ako Zdenov najlepší kamarát Marcel. Jeho 8-ročný syn Miňo doplní zostavu detských hrdinov.

Tvorcovia seriálu - režisér Ivan Predmerský a scenáristi Kristína Cibulková a Stano Guštafík, priniesli v každej sérii viaceré novinky. Pravú dovolenku na chalupe si už vyskúšali aj manželky, do deja vstúpili starí rodičia detí a k pôvodnej zostave Jančichovcov, Marcínekovcov a Lehotských pribudli ďalšie deti a nové postavy.

Zdroj: TV JOJ

​Rodinný seriál mal na obrazovkách televízie JOJ premiéru na začiatku roka 2017. Nenáročná komédia o otcoch, ktorí sa s deťmi vybrali prázdninovať na chalupu, si hneď pri štarte získala priazeň divákov. Prvé dve série sa stali počas svojho vysielania najsledovanejším nespravodajským programom. Televízia pripravila aj jednu špeciálnu zimnú epizódu, ktorú odvysiela vo vianočnom období.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.