Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
30.07.2018, 19:20

JOJ pripravuje tretiu sériu Prázdnin. V myjavských dobrodružstvách pribudnú nové postavy

Medzi hlavné postavy pribudne ďalší pubertiak.

JOJ pripravuje tretiu sériu Prázdnin. V myjavských dobrodružstvách pribudnú nové postavy
Zdroj: TV JOJ

Jedna chalupa, dva týždne, traja chlapi, šesť detí, tisíc protichodných želaní. Rodinný seriál Prázdniny mal na obrazovkách televízie JOJ premiéru na začiatku minulého roka. Seriál o tom, ako sa muži vyberú s deťmi na chalupu, mal výborný štart.

Nenáročná veselá komédia si získala priazeň divákov a prvá aj druhá séria sa stala počas svojho vysielania najsledovanejším nespravodajským programom.

Televízia pripravuje už tretiu sériu a prinesie aj viaceré novinky. Jednou z nich je nová hlavná postava. Bude ňou 12-ročný brat jedného z hlavných hrdinov. "V rodine je tak zapletený, že je to malý brat Laca Lehotského, ktorého hrá Tomáš Matonoha. Je to teda strýko Miška a Ondra," vysvetľuje scenáristka Kristína Cibulková. Novú postavu hrá 12-ročný Ondrej Sýkora, jeho ďalšieho seriálového brata stvárňuje Pavel Liška.

Autori seriálu (režisér Ivan Predmerský a scenáristi Kristína Cibulková a Stano Guštafík) priniesli viacero noviniek aj v poslednej sérii. Do kopaničiarskej zostavy pribudli okrem manželiek, ktoré si prvýkrát vyskúšali pravú dovolenku na chalupe, aj polročný Oskarko Marcínek a do deja vstúpili aj starí rodičia detí.

Nová séria Prázdnin odštartuje opäť na začiatku ďalšieho roka, televízia JOJ má však pripravenú aj jednu špeciálnu zimnú epizódu, ktorú odvysiela vo vianočnom období.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.