Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
13.09.2019, 19:55

Bývalá šéfredaktorka Plus 7 dní sa predstaví na TA3. Bude moderovať reláciu V politike

Anka Žitná Lučaiová je novou tvárou TA3. Pri moderovaní relácie V politike sa bude striedať s Norom Dolinským.

Bývalá šéfredaktorka Plus 7 dní sa predstaví na TA3. Bude moderovať reláciu V politike
Zdroj: Plus 7 dní

Pravidelnú nedeľnú politickú diskusiu bude počas štátneho sviatku v nedeľu 15. septembra vysielať len spravodajská televízia TA3. RTVS a televízia Markíza svoje pravidelné nedeľné diskusie O 5 minút 12 a Na telo počas sviatku Sedembolestnej Panny Márie neuvedú.

Témami relácie Na telo na TA3 budú aktuálna situácia v koalícii a opozícii, chýbajúce prostriedky v zdravotníctve a tender na záchranky či nové zloženie Európskej komisie.

S moderátorkou Ankou Žitnou Lučaiovou budú v nedeľu od 11:00 na uvedené témy diskutovať predseda parlamentu Andrej Danko (SNS), predseda zdravotníckeho výboru Štefan Zelník (SNS) spolu s členmi výboru, poslancami  Marekom Krajčím (OĽANO) a Janou Cigánikovou (SaS). Hosťom relácie bude aj eurokomisár Maroš Ševčovič. TA3 oslovila aj stranu Smer-SD, ktorá pozvanie pre svojho zástupcu nevyužila.

Anka Žitná Lučaiová je novou tvárou spravodajskej televízie TA3. Pri moderovaní hlavnej politickej diskusie V politike sa bude striedať s doterajším moderátorom Norbertom Dolinským.

Žitná Lučaiová pôsobila takmer desať rokov vo vydavateľstve News and Media Holding, pričom od februára minulého roka zastávala post šéfredaktorky týždenníka Plus 7 dní. Spoluprácu ukončila v lete po vzájomnej dohode.

Zmena na poste moderátora nastala aj v politickej diskusii O 5 minút 12, kde Jozefa Hajka vystriedal Marek Makara. Na obrazovky vrátila tento formát aj televízia Joj, ktorá ho pod názvom Na hrane vysiela od 12. septembra v štvrtkové večery o 21:50. Moderátorom je Michal Magušin, ktorý je zástupcom šéfredaktora týždenníka .týždeň.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.