Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
22.10.2019, 07:00

Joj mení nasadenie Za sklom. Bude vysielať dve časti za týždeň

Kriminálka tak dospeje do finále v polovici novembra.

Joj mení nasadenie Za sklom. Bude vysielať dve časti za týždeň
Zdroj: TV JOJ / Za sklom

Tretiu a finálnu sériu kriminálneho serilu Za sklom uviedla televízia Joj na obrazovky 1. októbra. Nasadila ho na utorkové večery, kde mu konkuruje úspešný seriál Markízy Sestričky, ktorých sledovanosť postupne rastie. S poslednou epizódou už prekročili ratingovú desiatku a v celkovej sledovanosti prekročili pol milióna divákov pri obrazovkách.

​Hoci Za sklom reflektuje aktuálne kauzy spoločnosti, ktoré vyplávali na povrch po brutálnej vražde investigatívneho novinára a jeho priateľky, nedokáže si získať viac divákov, ako mala predchádzajúca séria, ktorú Joj vysielala na jar minulého roka. Problémom sú aj nasledujúci Ministri, ktorí nedokážu konkurovať reality šou Farma a utorok sa tak stal pre televíziu najslabším dňom týždňa.

Televízia preto mení od budúceho týždňa svoju programovú štruktúru a od 29. októbra bude Za sklom vysielať v dvoch epizódach za sebou o 20:35 a 21:55. Ministrov posúva mimo prime time až na 22:40. Desať dielov kriminálky tak dovysiela 12. novembra.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.