Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
13.03.2020, 07:00

Markíza obmedzuje Susedov a Oteckov. Nakrútené epizódy si musí šetriť

Opatrenia proti šíreniu nákazy koronavírusom sa dotýkajú aj výroby televíznych relácií.

Markíza obmedzuje Susedov a Oteckov. Nakrútené epizódy si musí šetriť
Zdroj: TV Markíza, koláž Stratégie

Mimoriadna situácia súvisiaca s epidémiou koronavírusu zasahuje do všetkých oblastí. Opatrenia zabraňujúce šíreniu nákazy sa dotýkajú aj výroby televíznych relácií. Priame prenosy sa presúvajú na neurčito, relácie s obecenstvom sa natáčajú bez divákov a obmedzila sa aj výroba seriálov.

​Televízia Markíza operatívne mení program a v pondelok neodvysiela tradičných Susedov. Namiesto nich presúva do hlavného vysielacieho času nový seriál Pán profesor, ktorého prvé dve časti zatiaľ vysielala až po Susedoch.

Koronavírus: Mimoriadne spravodajstvo

Budúci týždeň, rovnako ako tento, televízia zaraďuje do vysielania mimoriadne relácie o koronavíruse. V pondelok a utorok ich odvysiela o 21:35 po hlavnom večernom programe (v pondelok po seriáli Pán profesor a v utorok po Červených páskach), a vo štvrtok podľa predbežných programových plánov odvysiela mimoriadnu reláciu namiesto hlavného večerného programu - seriálu Horná Dolná.

Ohrozená je tiež výroba denného seriálu Oteckovia a televízia bude s natočenými časťami pravdepodebne šetriť. V piatok 13. marca namiesto Oteckov odvysiela Rodinné prípady, budúci týždeň zatiaľ do štvrtka program nemení a Oteckov bude vysielať.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.