Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
30.01.2021, 12:10

Markíza odhalila osmičku účinkujúcich v šou Tvoja tvár znie povedome

Známy je aj moderátor, ktorý bude súťažiacich celou šou sprevádzať.

Markíza odhalila osmičku účinkujúcich v šou Tvoja tvár znie povedome
Zdroj: TV Markíza / Tvoja tvár znie povedome

Tvoja tvár znie povedome sa čoskoro vráti na obrazovky Markízy už vo svojej šiestej sérii. Televízia prezradila kompletnú osmičku súťažiacich a tiež meno moderátora, ktorý bude celou šou sprevádzať.

Televízia prezradila mená prvých dvoch súťažiacich už začiatkom tohto roka. Stali sa nimi komici Eva Kramerová alias Evelyn a František Košarišťan alias Fero Joke. Doplnia ich víťazka SuperStar Barbora Piešová, herec a spevák zo seriálu Pán profesor Martin Klinčúch či tváre seriálu Sestričky Kristína Madarová a Braňo Mosný.

Návrat po rokoch

Prekvapením je bývalá moderátorka Zuzana Belohorcová, ktorá sa týmto vracia na televízne obrazovky. "Som veľmi rada, že som mohla prijať takúto výzvu, že sa v podstate po skoro 11 rokoch mimo televízneho sveta vraciam na televízne obrazovky a práve do svojej domovskej televízie, do Markízy, v ktorej som začínala," uviedla pre televíziu Belohorcová.

Osmičku účinkujúcich uzatvára Dušan Cinkota, ktorý účinkuje v seriáli Červené pásky. Seriál Markíza na jar, po vypuknuté pandémie, stiahla z obrazoviek a uvedie ho v tomto roku. "Na nakrúcanie sa už veľmi teším a aj na tú zábavu, ktorú počas jednotlivých týždňov budeme zažívať. Spevu sa nebojím, pretože spievam rád. Kedysi som spieval aj v muzikáloch, takže nie som až taký amatér," hovorí Cinkota.

Moderátorom nového ročníka bude Martin Nikodým, ktorý už moderoval predchádzajúcu sériu a predtým v šou aj sám účinkoval. "Veľmi sa teším, že sa opäť zhostím moderátorského postu tejto skvelej zábavnej šou. Je tam výborná zostava a bude to parádna jazda," povedal.

​​„Už po šiestykrát sme namixovali pestrý koktajl talentovaných osobností s naozaj rozmanitými skúsenosťami, ktoré, veríme, že zaujmú a budú tvoriť vynikajúcu atmosféru v obývačkách našich divákov počas niekoľkých nedeľných večerov. Mnohí nevedia, že Zuzka Belohorcová vyštudovala operný spev, Dušan Cinkota účinkoval vo viacerých muzikáloch. Sme presvedčení, že každý z účinkujúcich dá zo seba maximum, aby to bola nie len pre divákov, ale aj pre nich veľká zábava a fantastická šou plná dych vyrážajúcich výkonov," povedal riaditeľ PR a marketingu TV Markíza Michal Borec a potvrdil, že novú sériu budú vysielať na jar. Režisérom projektu je opäť Pepe Majeský, ktorý šou režíruje aj pre českú Novu. Tá ju uvádza pod názvom Tvoje tvář má známý hlas.

Posledný ročník Tvojej tváre uviedla Markíza na jeseň 2019. V osmičke súťažiacich nechýbali známe aj menej známe mená, okrem herečiek či hercov alebo moderátorov sa predstavila aj topmodelka. Víťazom sa stal Dávid Hartl, strieborná priečka patrila Nele Pociskovej. 

Zdroj: TV Markíza

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.