Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
24.06.2021, 15:35

JOJ potvrdila štart novej stanice JOJ Šport. Predstavila aj nové logo

JOJ Šport bude platená televízna stanica, odštartuje na jeseň.

JOJ potvrdila štart novej stanice JOJ Šport. Predstavila aj nové logo
Zdroj: JOJ Šport

JOJ Group pripravuje spustenie novej televízie, ktorá pribudne do jej mediálneho portfólia. JOJ Šport bude platená televízna stanica, ktorú diváci nájdu v ponuke slovenských operátorov v existujúcich balíkoch. Televízia potvrdila, že odštartuje svoje vysielanie v jesennej sezóne 2021.

JOJ Šport sa bude venovať najmä slovenskému športu a slovenským športovcom pôsobiacim v slovenských a zahraničných ligách. Zameraný bude na prezentáciu slovenských klubov a športovcov, predstaví aj juniorských a mládežníckych športovcov a ligy. „Prinesieme okolo 20 živých prenosov týždenne počas hlavných športových sezón, takmer 800 zápasov z domácich ligových súťaží komplet vo vlastnej produkcii a celkovo viac ako 6 500 hodín live prenosov ročne,“ uviedla Miroslava Klempová, marketingová manažérka skupiny JOJ.

​V programe JOJ Šport nebudú chýbať ani zimné športy – hokej, zjazdové lyžovanie, snowboard, freestyle, boby a skeleton či curling; futbal, atletika, triatlon, tenis, halové športy - basketbal, volejbal, hádzaná, florbal, badminton, ale aj e-gamming a ďalšie športové disciplíny.

Hlavným ťahákom však budú hokejové majstrovstvá sveta, na ktoré má skupina JOJ od roku 2024 päťročné exkluzívne televízne, rozhlasové a internetové práva. Do roku 2023 vlastní práva na vysielanie RTVS.

Spolu s právami na hokejový šampionát získala skupina JOJ takisto výhradné televízne a digitálne práva na vysielanie ďalších významných medzinárodných športových súťaží. Od sezóny 2021/2022 budú slovenskí diváci fandiť Petre Vlhovej na svetovom pohári v alpskom lyžovaní či šprintérovi Jánovi Volkovi na svetových športových podujatiach na stanici JOJ Šport.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.