Orange
StoryEditor

Orange Sport končí. V Orange TV ho nahradia iné športové stanice

16.05.2021, 13:20
Autor:
redred
Zmena sa udeje od 1. júla 2021.

Orange TV končí s vysielaním športového obsahu na svojich staniciach Orange Sport. „K 30. júnu ukončia svoje vysielanie televízne stanice Orange Sport, Orange Sport 2 až 4. Ich vysielanie tak nebude dostupné v Orange TV cez kábel, v Orange TV cez satelit ani v Orange TV cez internet,“ uvádza Orange TV s tým, že športový obsah bude naďalej ponúkať svojim zákazníkom na iných televíznych kanáloch, v prémiových balíkoch a v službe Orange TV Šport cez internet.

Od 1. júla nahradia stanice Orange Sport a Orange Sport 2 až 4 v Balíku Orange Šport nové stanice Premier Sport vysielajúci Premier League a Arena Sport 1, 2 a Nova Sport 1, 2, ktoré by mali vysielať aj novú sezónu našej domácej Fortuna ligy.

V službe Orange TV Šport cez internet budú súčasťou nového balíka okrem stanice Premier Sport aj program Jednotka HD a Dvojka HD.

Športové stanice Orange Sport priniesla spoločnosť Orange v roku 2018. Na výrobe stanice spolupracoval s českým partnerom O2 Czech Republic. Hlavným ťahákom Orange Sport bola Liga majstrov, na ktorú mala zakúpené práva do roku 2021. K dispozícii boli aj zápasy českých futbalových a hokejových líg, európsky basketbal, ale aj zápasy MMA.

23. máj 2022 21:30