Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
25.06.2021, 11:30

Michal Sabo sa rozlúči s Rádiom Expres špeciálnym vysielaním. Odchádza po šiestich rokoch

Moderátor zároveň odštartuje leto na Exprese. Vysielať bude na dvore rádia, ktoré sa zmení na pieskovú pláž.

Michal Sabo sa rozlúči s Rádiom Expres špeciálnym vysielaním. Odchádza po šiestich rokoch
Zdroj: Rádio Expres

Leto na Exprese sa začne už v pondelok 28. júna špeciálnym 12-hodinovým vysielaním Michala Saba, pre ktorého to bude rozlúčka nielen s Rádiom Expres, ale aj s jeho moderátorskou kariérou. Od 6:00 do 18:00 bude Expres hrať iba letné hity.

Pri mikrofóne sa vystriedajú aj ďalší moderátori rádia a naživo vystúpia exkluzívni hudobní hostia: IMT Smile, Polemic, Lukáš Adamec a Medial Banana.

Vysielacie štúdio sa pri tejto príležitosti presťahuje na dvor rádia, ktorý sa zmení na dovolenkovú pieskovú pláž so všetkým, čo k nej patrí, vrátane plážového baru.

Odchod po šiestich rokoch

Michal Sabo odchádza z Rádia Expres po šiestich rokoch. „Presne takto som si predstavoval finále. Ako veľkolepú letnú párty s poslucháčmi, ktorí mi roky venovali svoj čas pri rádiách, s drahými kolegami, so živou hudbou, s množstvom smiechu a zábavy. Som vďačný a vážim si, že mi to je dopriate. Zároveň ďakujem Rádiu Expres za šesť fascinujúcich sezón prežitých v jeho éteri. Ukončiť kariéru v najpočúvanejšom rádiu, v najprestížnejšom čase, s najlepším publikom a kolektívom – to je sen každého moderátora. Som šťastný,“ hovorí moderátor.

Tím Expresu od júla posilní moderátor Matúš Krnčok. Z materskej dovolenky sa vrátila Táňa Székely a naopak, za materskými povinnosťami odchádza Bety Petrová.

Novinky v letnom vysielaní

Od utorka 29. júna bude Rádio Expres vysielať podľa letnej štruktúry, ktorá prinesie niekoľko noviniek.

Ranná show Hemendex pokračuje aj v lete. Po nej nasleduje hudobný program, ktorý dostal názov podľa letného sloganu Rádia Expres – Vaše letné rádio. Popoludní čaká poslucháčov Bohaté leto plné výhier a zábavy. Horúce letné hity budú soundtrackom prázdninových večerov.

Cez víkendové popoludnia bude Expres vysielať hitparádu 1000 letných hitov, rozdelenú do deviatich letných víkendov. Podvečery budú patriť mixu najväčších hitov 80. a 90. rokov v Twentyfive Expres Party s podtitulom „Hity Jula Viršíka“, ktorým si Expres uctí pamiatku svojho zosnulého kolegu. O nedeľné večery sa postará známy expresácky podcast Kriminálne spisy, ktorý v lete dostane priestor aj vo vysielaní.

V pondelok odznie aj jedno veľké hudobné prekvapenie. Hudobná skupina Škampi na žaru, interný projekt Rádia Expres, predstaví po krátkej tvorivej prestávke v popoludňajšom vysielaní svoju novú letnú pesničku.

Zdroj: Rádio Expores

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.