Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
16.08.2021, 13:31

Česko Slovensko má talent má prvú veľkú upútavku. Porotcovia v nej opäť ukážu svoje superschopnosti

Talentová šou bude mať premiéru na obrazovkách TV JOJ už na začiatku septembra.

Česko Slovensko má talent má prvú veľkú upútavku. Porotcovia v nej opäť ukážu svoje superschopnosti
Zdroj: TV JOJ

Televízia JOJ včera odpremiérovala novú upútavku k pripravovanej šou Česko Slovensko má talent. Tvorcovia v nej nadviazali na upútavku z minulej série, v ktorej sa objavili porotcovia ako superhrdinovia so superschopnosťami.

V upútavke na novú sériu sa nám opäť naskytne pohľad na superhrdinskú porotu, ktorú vyruší príchod moderátora Davida Gránskeho. Predstaví im novú moderátorku Jasminu Alagič, ktorá prichádza po červenom koberci ako hviezda.

„Upútavka sa mi natáčala perfektne, hoci by ma v živote nenapadlo koľko ľudí a koľko vecí je potrebné na natočenie upútavky. Potvrdila som si, že sa natáčalo na maximálne profesionálnej úrovni. Mala som okolo seba ľudí, ktorí ma skvele pripravili: od stylingu Gabi Drobovej, šaty mi dodala Janka Pištejová a postarali sa o mňa zlaté ruky Janka Molnára a Miňa Švingála. Veľmi som si natáčanie užila,“ prezradila Jasmina Alagič.

Zdroj: TV JOJ
Zdroj: TV JOJ
Zdroj: TV JOJ
Zdroj: TV JOJ
Zdroj: TV JOJ
Zdroj: TV JOJ
Zdroj: TV JOJ

​Upútavka sa natáčala počas dvoch dní na konci júna v priestoroch známeho vinárstva v Modre, priamo v jeho areáli a v ich galérii. Vytvoril ju tvorivý tím Ondreja Garana Hutníka. Talent bude mať premiéru na obrazovkách TV JOJ už na začiatku septembra.

Už deviatu sériu talentovej šou pripravuje televízia Joj opäť v spolupráci s českou televíziou Prima. Poslednú sériu uviedla na jeseň v roku 2019 a stala sa najúspešnejším formátom z jesennej ponuky všetkých slovenských televízií. Česko Slovensko má talent je súčasťou jesennej programovej ponuky televízií Joj a Prima každý rok už od roku 2010, výnimkou boli len roky 2014 a 2020, kedy mala pauzu.

Premiéru má nová moderátorka Jasmina Alagič, ktorá nahradila Lujzu Garajovú Schramekovú. S Davidom Gránským tak vytvárajú novú moderátorskú dvojicu, ktorá bude štvrtou v histórii šou. V prvých štyroch ročníkoch moderovali Talent Martin “Pyco” Rausch a Jakub Prachař, ktorý sa následne presunul do poroty. Dve série moderovali Marcel Forgáč a Milan "Junior" Zimnýkoval a posledné dve série Lujza Garajová Schrameková a David Gránský. Do kresiel porotcov zasadne rovnaká štvorica porotcov ako v predchádzajúcom ročníku.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.