StoryEditor

Televízia Joj predstavila jesenné novinky. V nových seriáloch stavila na emócie

28.06.2021, 21:00
Autor:
hrnhrn
Ťahákmi jesene budú seriálová novinka Nemocnica aj nová emotívna šou.

Hoci sa jarná televízna sezóna týmto víkendom oficiálne uzatvára, prípravy na tú jesennú už majú televízie rozbehnuté naplno. Nakrúcajú svoje veľké šou ako SuperStar, Česko Slovensko má talent či Pečie celé Slovensko a finišujú aj jesenné seriálové novinky.

Ako prvá svoje programové ťaháky jesene predstavila televízia JOJ. Pre divákov pripravila okrem štyroch nových seriálov aj novú emotívnu šou. Popri nových sériách programových stálic však po desiatich rokoch vráti na obrazovky aj kultovú šou vo vynovenej verzii.

Nemocnica

Ako prvá sa realizácie dočkala seriálová novinka Nemocnica (na titulnej foto), ktorej nakrúcanie odštartovalo ešte na konci minulého roka. Novinka z nemocničného prostredia pochádza z pera Danice Hričovej (Nový život, Hotel, ZOO, Vlci, Divoké kone). Pod režisérskou taktovkou Jána Nováka (Nový život, Bola raz jedna škola, Bodka, Som mama) sa predstavia napríklad Nela Pocisková, Richard Autner, Zuzana Kanócz, František Kovár, Judita Hansman, Marek Majeský, Noel Czüczor, Marián Mitaš, Anna Nováková, Tony Porucha alebo Juraj Hrčka.

Dej seriálu sa bude odohrávať v divácky atraktívnom nemocničnom prostredí, ktoré vzniklo v ateliérových štúdiách na...

Tento článok je určený iba pre predplatiteľov.
Zostáva vám 85% na dočítanie.
23. máj 2022 12:33