StoryEditor

Lenovo má nového výkonného riaditeľa pre Strednú a Juhovýchodnú Európu

19.01.2018, 13:26
Autor:
TSTS
Ivan Bozev pôsobí v spoločnosti Lenovo viac ako 17 rokov.

Ivan Bozev, ktorý má bohaté skúsenosti v technickom odvetví, tak rozšíri svoju zodpovednosť z juhovýchodného teritória (SEE) na novú oblasť – CSEE. Bude zodpovedný za pokračujúci rast skupiny Lenovo PC v Bulharsku, Chorvátsku, Českej Republike, Grécku, Maďarsku, Poľsku, Rumunsku, Srbsku, Slovensku, Slovinsku a ďalších šesť krajín východnej Európy. Ivan Bozev sa zodpovedá Francoisovi Bornibusovi - Prezidentovi Lenovo EMEA – a svoje sídlo má v Lenovo centrále Sofia v Bulharsku.

Ivan Bozev je v spoločnosti Lenovo viac ako 17 rokov a v rámci nich prešiel viacerými pozíciami, aby porozumel rozličným obchodným modelom a správaniu zákazníka v Juhovýchodnej Európe.  

Som potešený za rozšírenie mojej zodpovednosti v rámci 3 nových pridaných trhov, Poľska, Českej Republiky a Slovenska v kontexte, v ktorom je Lenovo veľmi dynamickou spoločnosťou, ktorá udržiava krok s priemyselnými trendmi a poskytuje pritom najlepšie zákaznícke skúsenosti”, povedal Ivan Bozev.

Ivan Bozev je držiteľom magisterského titulu z Technickej Univerzity vo Viedni. Žije v Sofii a jeho záľubami sú lyžovanie, plávanie a cestovanie.

menuLevel = 2, menuRoute = news/kto-kam, menuAlias = kto-kam, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
27. január 2023 16:16