Do MADE BY VACULIK prichádzajú Ondrej Geče a Rishabh Kaul. Milan Bielik postúpil na pozíciu na pozíciu Chief Creative Officer.
StoryEditor

MADE BY VACULIK sa rozrastá o ďalšie výrazné osobnosti

26.07.2023, 15:38
Autor:
redred

Agentúra ohlásila príchod dvoch nových expertov do pražskej a medzinárodnej divízie, ako aj povýšenie jedného z dlhodobých kľúčových lídrov.

„Do agentúry prichádzajú ľudia, ktorí majú rovnakú chuť rásť a vyhrávať. Verím, že  sa týmto začína ďalšia zaujímavá éra MADE BY VACULIK,” hovorí Ronald Lupták, Chief Executive Officer.

Od 1. 6. nastúpil na novú pozíciu Executive Director CZ & International Ondrej Geče. Ondrej má bohaté skúsenosti z prostredia biznisu – predovšetkým zo spoločnosti Google, kde pôsobil na lokálnych aj medzinárodných pozíciách. V tých bol zodpovedný hlavne za Finance, Telco & Media Industries, ako aj oblasť publisherov. Časť svojej kariéry sa venoval aj medzinárodnej produkcii v oblasti umenia.

Veľmi dôležitou časťou Ondrejovej misie je aj rozvoj medzinárodných aktivít agentúry. „S veľkým nadšením a radosťou prijímam príležitosť viesť český a medzinárodný tím MADE BY VACULIK obklopený ľuďmi, ktorých výnimočnú prácu sledujem už dlhé roky. Teším sa, že budeme spoločne hnacou silou pri formovaní rastu našich obchodných partnerov, s ktorými nás spájajú dlhodobé väzby a spoločná vášeň pre nepopierateľnú silu stratégie a kreativity.“

Na pozíciu kreatívneho riaditeľa do pražskej pobočky agentúry prichádza Rishabh Kaul. Rishabh sa pohybuje v kreatívnom biznise viac ako 20 rokov a pracoval pre klientov ako napríklad Microsoft, LG, Suzuki, Bacardi, ESPN a GOODYEAR. Pôsobil na seniorných pozíciách v agentúrach Leagas Delaney, Fallon, McCann Erickson, Publicis a ďalších v Mumbai, Delhi či Hamburgu. Posledné roky žije v Prahe, kde naposledy pracoval ako kreatívny riaditeľ pre klienta Škoda v agentúre Optimist Praha. S MBV Rishabh v posledných troch rokoch spolupracoval na viacerých projektoch. Vďaka týmto skúsenostiam bude cennou posilou pri rozširovaní aktivít agentúry v medzinárodnom kontexte.

„Čo ma presvedčilo, aby som sa pridal do tímu, bol vnútorný pocit, že v MBV nebudem pracovať „pre“ niekoho, ale „s“ niekým. Práve táto myšlienka spolupráce je to, čo ponúkame aj našim klientom tým, že sa stávame partnermi značky a nielen ďalším dodávateľom. Len takýto vzťah medzi agentúrou a klientom môže viesť k inovatívnej a transformujúcej práci,“ hovorí Rishabh. 

V neposlednom rade postúpil po 7 rokoch v agentúre z pozície Kreatívny riaditeľ na pozíciu Chief Creative Officer Milan Bielik – kreatívec a držiteľ ceny Filip za výnimočný prínos pre slovenskú reklamu.

„V MADE BY VACULIK som začal na pozícii senior copywriter. Túto agentúru som si vtedy vybral, pretože som mal na pohovore so Zuzkou Ďurčekovou pocit, že je to presne to, čo hľadám. A nemýlil som sa. MBV je môj druhý domov som vďačný Jurajovi a Ronymu za dôveru v mojej novej kreatívnej etape. Verím, že s mojím úžasným tímom spolu dokážeme veľké veci.“ 

„Agentúra je predovšetkým o ľuďoch! O ich schopnostiach, nadšení, vytrvalosti a v neposlednom rade aj o fungovaní v odhodlanom a funkčnom tíme,” hovorí Founder & Chairman agentúry MADE BY VACULIK Juraj Vaculík a dodáva: „Len s takýmito jedinečnými ľuďmi budeme aj naďalej silným a dlhodobým partnerom pre našich existujúcich, nových aj budúcich klientov.”

 

01 - Modified: 2023-07-20 13:20:17 - Feat.: 0 - Title: Orange si vybral novú kreatívnu agentúru
01 - Modified: 2023-09-04 14:09:54 - Feat.: - Title: Orange predstavuje nový komunikačný koncept. V centre pozornosti je "čLOVEk" 02 - Modified: 2023-08-03 07:19:06 - Feat.: - Title: TV reklama: Insight pôsobí unaveno, ale ninja dekorácia mu dodáva sviežosť 03 - Modified: 2023-07-20 13:20:17 - Feat.: - Title: Orange si vybral novú kreatívnu agentúru 04 - Modified: 2023-08-03 07:32:56 - Feat.: - Title: Online: MUW mali dobrý nápad a pripravili zaujímavé riešenie 05 - Modified: 2023-04-03 11:23:33 - Feat.: - Title: Juraj Vaculík: Priveľmi skoro nás opúšťa nesmierne vzácny človek
menuLevel = 2, menuRoute = news/kto-kam, menuAlias = kto-kam, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
16. september 2023 17:41