Ondrej Geče.
StoryEditor

Prekvapivá zmena na čele MADE BY VACULIK. Na pozíciu CEO nastupuje Ondrej Geče

02.11.2023, 13:26
Autor:
redred

Od 1. novembra 2023 preberá funkciu generálneho riaditeľa po Ronaldovi Luptákovi.

Ondrej na novú pozíciu prichádza v rámci agentúry z postu Executive Director CZ & International. Ako CEO bude mať na starosti MADE BY VACULIK v Bratislave, v jeho kompetencii naďalej ostávajú aj divízie CZ & International.

Dlhé roky pôsobil v medzinárodnom biznise, v spoločnosti Google bol v rámci rôznych pozícií zodpovedný hlavne za oblasti Finance, Telco & Media Industries, ako aj oblasť publisherov. Výraznú časť svojej kariéry sa venoval aj medzinárodnej produkcii, tak vo svete značiek, ako aj vo svete audiovizuálneho umenia.

Ako vníma novú pozíciu Ondrej Geče? „Nové poslanie v rámci agentúry  prijímam na jednej strane s nadšením, ale aj s veľkou dávkou pokory. A to predovšetkým v kontexte zodpovednosti a partnerskej spolupráce s našimi klientmi, zamestnancami, dodávateľmi, ako aj s novými partnermi v budúcnosti. Posilnenie pozície lídra v oblasti efektívnej a zároveň dlhodobo fungujúcej strategickej kreativity je pre mňa absolútnou prioritou. To je možné len vďaka nadšeniu a profesionalite tímu, ktorý zabezpečuje našim klientom jasnú možnosť vyniknúť a naplniť neľahké výzvy súčasnej dynamiky v ich komunikácií.“

K obsadeniu postu nového CEO sa vyjadril aj Juraj Vaculík: Za posledný rok nastalo v agentúre viacero zmien a do agentúry sa podarilo vniesť novú energiu. Svedčí o tom aj rozbeh spolupráce s novým významným klientom Orange Slovensko. V našom odvetví sa z času na čas zvykne prihodiť viacero veľkých zmien v krátkom období. Rád by som sa aj touto cestou poďakoval klientom, nášmu fantastickému agentúrnemu teamu za doterajšie nasadenie, ako aj Ronaldovi Luptákovi a zároveň privítal Ondreja a poprial mu veľa síl a úspechov na kľúčovej pozícií v našej agentúre. Máme skvelý a skúsený team, plný energie a chuti tvoriť a veľmi sa teším, ako sa to odrazí na našej práci a vzťahoch vo vnútri agentúry, ako aj s našimi klientmi.”

01 - Modified: 2023-11-03 09:21:01 - Feat.: - Title: Orange predstavuje vianočnú kampaň. Do pozornosti dáva ďalší mikropríbeh ľudskosti 02 - Modified: 2023-09-29 13:37:18 - Feat.: - Title: Chceme prinavrátiť starý dobrý Orange 03 - Modified: 2023-09-04 14:09:54 - Feat.: - Title: Orange predstavuje nový komunikačný koncept. V centre pozornosti je "čLOVEk" 04 - Modified: 2023-08-03 07:19:06 - Feat.: - Title: TV reklama: Insight pôsobí unaveno, ale ninja dekorácia mu dodáva sviežosť 05 - Modified: 2023-07-26 13:38:53 - Feat.: - Title: MADE BY VACULIK sa rozrastá o ďalšie výrazné osobnosti
menuLevel = 2, menuRoute = news/kto-kam, menuAlias = kto-kam, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
18. november 2023 20:48