StoryEditor

Tatra banka prichádza s Tvárovou biometriou. Novinku predstavuje aj Sajfa

10.07.2018, 11:31
Autor:
pzpz
Funkcia je určená pre neklientov banky.

Tatra banka predstavuje ako prvá banka na Slovensku inováciu Tvárová biometriaTB, vďaka ktorej sa klienti iných bánk môžu stať klientom Tatra banky cez svoj mobil. Ide vôbec o prvú inováciu, vďaka ktorej dokáže Tatra banka neklienta rýchlo a bezpečne overiť a ten si tak vie založiť bežný účet alebo požiadať o úver jednoducho v aplikácii Tatra banka, bez návštevy pobočky.

Návod, ako si otvoriť účet online nájdete v tomto videu. Vysvetľuje to Sajfa. 

Keďže je inovácia určená neklientom, aj samotná kampaň sa odkláňa od tradičného konceptu banky. Hlavným vizuálnym motívom sú tváre nových potenciálnych klientov a hlavým akustickým motívom je hudba skomponovaná Viliamom Berešom, ktorá dáva komunikácii dynamický rozmer.

​Kampaň pripravila agentúra MADE BY VACULIK a prebieha v TV, OOH, v kinách, v online a na sociálnych sieťach.

TV spot divákov okrem iného zaujal aj výraznou hudbou, a mnohí diváci, ktorých spot zasiahol či už v TV, na youtube, facebooku či instagrame písali, že sa im hudba páči a radi by si ju vypočuli celú. Pre tento TV spot bola hudba špecialne komponovana, a ako prvá banka na Slovensku sme na základe želaní l'udí vytvorili full track, ktorý si môžu vypočuť tu.
Hudbu k TV spotu skomponoval špeciálne pre Tatra banku Viliam Bereš zo sound design studio BANG. Majiteľom BANG studia je Steve Walsh, ktorý je držiteľom dvoch Grammy ocenení za hudbu pre skupinu Erasure.

MADE BY VACULIK

​Vizitka kampane:  

Creative director: Peter Ižo
Art director: Branislav Mladý
Copywriter: Marek Konečný
Account manager: Katarína Veliká, Pavol Schejbal
Strategy: Adam Horecký, Marek Krištof
Produkcia: EALLIN NOMAD
Réžia: Pepe Ehrenberger
Kamera: Martin Chlpík
Hudba: Viliam Bereš / BANG

01 - Modified: 2022-06-24 05:03:01 - Feat.: - Title: New York Festivals zverejnil shortlisty. Medzi stovkami zahraničných prác je osem od štyroch slovenských agentúr 02 - Modified: 2022-05-19 10:01:06 - Feat.: - Title: Bejby Blue vás pozýva do metaverse 03 - Modified: 2022-05-18 08:12:49 - Feat.: - Title: Tatra banka prináša v novej kampani Účet #premodruplanetu 04 - Modified: 2022-05-16 09:04:29 - Feat.: - Title: Tatra banka spúšťa novú kampaň pre začínajúcich podnikateľov 05 - Modified: 2021-10-01 12:13:03 - Feat.: - Title: Bejby Blue hľadá v novej kampani tých najšikovnejších z modrej generácie
menuLevel = 2, menuRoute = news/marketing, menuAlias = marketing, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
16. november 2022 16:01