StoryEditor

METRO v novej kampani servíruje kvalitnú porciu času

30.03.2023, 12:12
Autor:
redred

Kampaň pripravila agentúra MUW Saatchi & Saatchi.

 V reštaurácii je spokojnosť zákazníka vždy na prvom mieste. Aj preto je práca v kuchyni náročná a personál je často pod tlakom. S riešením pre všetkých kuchárov a majiteľov reštaurácií prichádza veľkoobchodná sieť METRO v jej novom spote z dielne MUW Saatchi & Saatchi.

„METRO už dlhodobo prináša zákazníkom sortiment, ktorý im pomáha v rozvíjaní gastrobiznisu. Radou produktov METRO Chef sa snažíme našim zákazníkom cestu k úspechu čo najviac uľahčiť, a preto neustále prichádzame s výrobkami, ktoré im v tom pomôžu,“ povedala Zuzana Mózesová, marketingová manažérka spoločnosti METRO.

Vďaka produktom METRO Chef už reštaurácie nemusia robiť kompromis medzi časom a kvalitou pripraveného jedla. Odpadne zbytočná práca s krájaním, šúpaním či porciovaním a každá kuchyňa získa okrem kvalitných surovín aj priestor, ktorý môžu kuchári využiť na to, čo je najdôležitejšie – samotné varenie.

Vojto Artz, šéfkuchár METRO: 

„METRO Chef ponúka vysoko kvalitné potraviny, ktoré spĺňajú tie najprísnejšie požiadavky modernej gastronómie. Pre kuchárov sú najdôležitejšie kvalita, čas a peniaze a na toto všetko sa pri nich môžeme spoľahnúť.“

„Práve čas je pri príprave jedla najdôležitejšou ingredienciou a v konečnom dôsledku vedie k vyšším tržbám a hlavne k spokojným zákazníkom. Rozhodli sme sa preto v spote tento benefit dramatizovať a ukázať kuchára, ktorý vďaka ingredienciám od METRO Chef v krátkom čase pripraví dokonalé jedlo,“ hovorí kreatívny riaditeľ Peter Rajčák.

Agentúra v spolupráci s produkčným štúdiom Revers Films využíva v spote špeciálne efekty spomalených záberov, ktoré ukazujú kontrast medzi kuchármi, ktorí nestíhajú porciovať či krájať ingrediencie, a kuchárom, ktorý má oproti nim výhodu – využíva produkty METRO Chef.

Kampaň bude okrem TV a onlinu nasadená aj v outdoore, na sociálnych sieťach či v rádiu.

Vizitka kampane:

Creative Director: Peter Rajčák

Art Director: Alexander Shuvalov, Adrián Juriga

Copywriter: Radimír Mihaylov, Peter Rajčák, Martin Krafčík

Strategy Director: Kamil Charvát

Unit Director: Zuzana Záziková

Account Manager: Karolína Čuková

Režisér: Robert Hloz

Produkcia: Revers Films

01 - Modified: 2023-05-29 14:03:38 - Feat.: - Title: Telekom daruje nekonečné dáta a vzdáva rešpekt všetkým, ktorí sa vedia rozdať 02 - Modified: 2023-05-25 12:12:47 - Feat.: - Title: Eurovea predstavuje redizajn svojho loga a identity 03 - Modified: 2023-05-24 06:04:39 - Feat.: - Title: Peter Danada: Môj stand up na Effie bol pamätný. Na vystupovaní musím ešte popracovať 04 - Modified: 2023-05-17 12:59:21 - Feat.: - Title: Zažite komfort v cestovaní vďaka bankovej aplikácii 05 - Modified: 2023-05-10 10:11:36 - Feat.: - Title: Vizuál: Kreatívci boli prísni, do ročného finále z apríla nejde nik
menuLevel = 2, menuRoute = news/marketing, menuAlias = marketing, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
01. jún 2023 18:18