O2 končí s Triadom. Dohodli sa na priateľskom ukončení spolupráce.
StoryEditor

Cesty O2 a agentúry TRIAD sa po 18 rokoch priateľsky rozchádzajú

11.07.2025, 11:15
Autor:
lezlez

Túto informáciu potvrdila Stratégiám Chief Brand and Communications Officer O2 Lucia Petrášová. 

"Napriek úprimnej spoločnej snahe máme odlišné očakávania na kreatívne výstupy, a taktiež na procesy na oboch stranách. Spolu nás ešte čaká, okrem iného, príprava vianočnej kampane, ktorú si plánujeme všetci spolu užiť, a ktorá bude našou symbolickou rozlúčkou. Ďakujeme pekne za spoločné roky spolupráce," hovorí Lucia Petrášová. 

O2 aktuálne chystá výberové konanie. Malo by sa odštartovať na konci augusta. 

TRIAD ukončenie spolupráce komentuje na LinkedIne takto: „Pamätáte si rok 2013? My áno – vyšiel článok na Stratégiach a Martin Woska tam napísal: “Nezúčastňujeme sa mnohých výberových konaní, ale na toto sme sa veľmi tešili, pretože značka O2 je nám veľmi sympatická.”

Agentúra pripomína, že spoločne reprezentovali Slovensko 3 shortlistami na festivale v Cannes, vyhrali ceny na Effie Europe, Epica, v New Yorku, Golden Drum a ďalších medzinárodných aj domácich súťažiach. „O2 za ten čas vyrástlo z najmenšieho operátora na dominantnú dvojku na trhu, poskytujúcu kompletné služby – od internetu až po služby na doma, vrátane rýchleho pokrytia 5G siete a silných investícií do infraštruktúry. My sme medzitým vyrástli z digitálnej agentúry na full-service kreatívnu agentúru a viacnásobne patríme do TOP 3 agentúr roka! Investovali sme do seniority tímu, pričom sme si zachovali ducha challengerov a digital natives. Naučili sme sa od social media robiť veľkú reklamu a komplexné kampane pre množstvo interných klientov. Bola to výborná zábava a zároveň aj poriadne vypätie síl."

TRIAD pripomína, že spoločné roky ich posúvali a stále majú so svojim klientom výborné vzťahy. „Obe strany cítime, že je správny čas na zmenu. Zažili sme spolu toho veľa, spoločne sme hľadali vždy cesty, ako robiť veci lepšie. Ale už vidíme aj to, že férové je dať si voľnosť a priestor na nový nádych. Preto sme sa dohodli, že tento rok ukončíme spoluprácu. Nie narýchlo, ale pekne postupne za 5 mesiacov spoločne dokončíme všetko dôležité. Tešte sa ešte na parádnu vianočnú kampaň." 

 

 

 

 

menuLevel = 2, menuRoute = news/marketing, menuAlias = marketing, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
13. november 2025 10:06