Cinema City
StoryEditor

Novembrové filmové premiéry: Tešiť sa môžeme na novú marvelovku, ale aj drámu s Lady Gaga

12.11.2021, 16:25
Autor:
dcdc
Okrem toho nás čaká dokument o Karlovi Gottovi či horor Posledná noc v Soho.

1. Eternals

Novinka so sebou prináša desať superhrdinov, ktorých sme doteraz na plátnach nevideli. Eternals sú príslušníci rasy nesmrteľných mimozemšťanov zo vzdialenej planéty Olympia. Pred tisíckami rokov prišli na Zem s cieľom ochrániť ľudstvo pred predátormi Deviantmi.

Keď sa títo nepriatelia opäť objavia na scéne, Eternals musia odložiť všetky nezhody medzi sebou a venovať sa svojej najdôležitejšej misii. Už 25. snímka filmového univerza Marvel s Angelinou Jolie či Harrym Styles dorazila do kín 4. novembra.

2. Posledná noc v Soho (Last Night in Soho)

Eloise prišla do Londýna študovať módne návrhárstvo. Jej plány však zásadne narúšajú nočné vízie. V nich sa vracia do šesťdesiatych rokov, kde stretáva očarujúcu začínajúcu speváčku Sandy. Sú to len sny alebo sa jej prihovára minulosť?

Dievča musí nájsť odpoveď za každú cenu, obzvlášť preto, že vízie sú čím ďalej znepokojujúcejšie a začínajú ju ohrozovať. Na triler sa môžeme tešiť od 11. novembra.

3. Karel

Renomovaná režisérka Olga Malířová Špátová vstúpila so svojou kamerou tam, kde sa sláva končí a z fenomenálneho Zlatého slávika Karla Gotta sa stáva iba Karel – nadšený maliar, milujúci manžel a otec.

Tvorcovia chceli speváka zachytiť nielen pri jeho vystúpeniach a stretnutiach s fanúšikmi, ale predovšetkým v jeho domácom prostredí. Diváci si môžu autentický a jedinečný filmový portrét plný nečakaných spomienok pozrieť v kinách od 11. novembra

4. Klan Gucci (House of Gucci)

Lady Gaga, Adam Driver, Al Pacino, Salma Hayek či Jared Leto. To je len časť skvelého hereckého obsadenia, ktoré nám rozpovie skutočný šokujúci príbeh talianskeho módneho domu. V tri desaťročia dlhej rodinnej histórii nechýbajú láska, zrada a dokonca ani vražda. Očakávaná dráma príde do kín 25. novembra.

5. Encanto: Čarovný svet

Film od Walt Disney Animation Studios prináša príbeh neobyčajnej rodiny Madrigalovcov. Žijú ukrytí v kolumbijských horách na podivuhodnom mieste zvanom Encanto. Čaro tejto oblasti spôsobilo, že každé dieťa v rodine okrem dievčatka Mirabel má jedinečný dar - od nadľudskej sily až po schopnosť liečiť.

Keď sa mágia obklopujúca Encanto začne vytrácať, Mirabel zistí, že práve ona by mohla byť poslednou nádejou svojej výnimočnej rodiny. Či ju dokáže zachrániť, zistíme v kinách od 25. novembra.

25. máj 2022 03:21