Top programy roka 2021: Ktoré pritiahli najviac divákov k televíznym obrazovkám?

22.12.2021, 08:20
Veľký prehľad top programov roka v slovenských televíziách.

Hoci sa rok 2021 ešte neskončil, pozreli sme sa, ktoré programy pritiahli v tomto roku k obrazovkám najviac divákov. Do rebríčka do konca roka určite pribudnú Tři oříšky pro Popelku, ktoré sleduje na Štedrý večer okolo milióna divákov, záverečná časť minisérie Mária Terézia, ale aj sviatočná klasika či silvestrovský program.

Milión pokoril len hokejový šampionát

Tohtoročnému rebríčku dominujú opäť majstrovstvá sveta v hokeji, ktoré mali aj ako jediné viac ako milión divákov. Najsledovanejšími boli posledné dva skupinové zápasy našej reprezentácie. Predposledný s tímom Dánska, ktorý naši hokejisti vyhrali 2:0, sledovalo na Jednotke 1,04 milióna divákov. Posledný zápas so Švédskom, ktorý sme prehrali 1:3, mal až 1,3 milióna divákov v univerzálnom publiku divákov vo veku nad 12 rokov.

Diváci zostali pri obrazovkách aj v prestávkach medzi tretinami. Hokejové štúdio po druhej tretine sledovalo takmer 1,1 milióna divákov a medailón o Zdenovi Cígerovi zo série Aj oni boli pri medailách si pozrelo viac ako milión divákov.

Vysoká sledovanosť zápasu...

Tento článok je určený iba pre predplatiteľov.
Zostáva vám 85% na dočítanie.
01 - Modified: 2022-05-13 06:49:24 - Feat.: - Title: Televízny apríl: Prime time ťahali Druhá šanca, Nemocnica a Let‘s Dance 02 - Modified: 2022-05-05 05:56:29 - Feat.: - Title: Druhá šanca sa s divákmi rozlúčila. Finále sledovalo takmer 600-tisíc divákov 03 - Modified: 2022-05-04 06:58:36 - Feat.: - Title: Druhá šanca čoskoro skončí. Pokračovať bude už na jeseň 04 - Modified: 2022-04-12 08:44:15 - Feat.: - Title: Týždenná sledovanosť: Let's Dance láme rekordy, vystrelilo Na telo s Ficom 05 - Modified: 2022-04-06 10:30:51 - Feat.: - Title: Televízny marec: Druhá šanca prekonala aj spravodajstvo. Ako sa darilo jarným novinkám?
menuLevel = 2, menuRoute = news/media, menuAlias = media, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
20. apríl 2024 07:47