Saturday Night Live
StoryEditor

Brad Pitt si zahral epidemiológa Fauciho. Vysvetľuje, čo "mal v úmysle povedať" prezident Trump

27.04.2020, 08:20
Autor:
ČTKČTK
Keď hlavný americký epidemiológ Anthony Fauci vyhlásil, že ak by ho mal stvárniť nejaký herec, chcel by Brada Pitta, netušil, že sa jeho želanie splní.

Keď nedávno hlavný americký epidemiológ Anthony Fauci žartom vyhlásil, že ak by ho mal stvárniť nejaký herec, chcel by Brada Pitta, netušil, že sa jeho želanie splní. Na úvod sobotňajšej satirickej relácie Saturday Night Live sa totiž slávny americký herec v úlohe Fauciho skutočne objavil.

Vo svojom vystúpení potom Pitt niekoľkokrát vtipkoval na adresu prezidenta Donalda Trumpa, ktorý Fauciho nemá príliš v láske.

"Najprv by som chcel poďakovať všetkým starším ženám v Amerike, ktoré mi posielajú e-maily plnej podpory, inšpirácie a niekedy i obrázkov," uviedol hneď na úvod Pitt ako Anthony Fauci. Následne hovorí, že ohľadom koronavírusu už bolo zverejnené veľké množstvo dezinformácií, ktoré by chcel objasniť. Dodáva, že jeho úlohou je tiež vysvetliť, čo "mal v úmysle povedať" prezident Trump.

V prestrihu sú potom vidieť skutočné zábery amerického prezidenta, ktorý hovorí, že krajina bude mať k dispozícii vakcínu "relatívne skoro". "Relatívne skoro je zaujímavá frázy. Relatívne vo vzťahu k celkovým dejinám planéty Zem? V tom prípade vakcína príde naozaj rýchlo," hovorí Brad Pitt. "Ale keď poviete priateľovi: Vrátim sa relatívne skoro a potom sa objavíte až o rok a pol neskôr, tak by mohol byť váš priateľ relatívne dosť naštvaný," dodal Pitt ako hlavný americký epidemiológ.

"Jedného dňa to zmizne. Je to ako zázrak," hovorí na iných záberoch Donald Trump. "Zázrak by bol skvelý! Kto nemá rád zázraky? Ale zázraky by nemali byť plán A," reaguje na to Pitt v úlohe Fauciho.

Nakoniec si americký herec dáva dole okuliare a parochňu a už ako skutočný Brad Pitt práve Anthonymu Faucimu ďakuje za jeho prácu počas súčasnej pandémie koronavírusu. "A ďakujem tiež vám, pracovníci v zdravotníctve, vám, ktorí ste v prvej línii aj vašim rodinám," dodáva.

01 - Modified: 2020-05-11 13:21:05 - Feat.: 0 - Title: Strategický online denník: Prinášame najnovšie informácie z marketingu a médií v čase pandémie
01 - Modified: 2021-09-07 07:17:05 - Feat.: - Title: Výrobca kávovarov De’Longhi spustil svoju prvú medzinárodnú kampaň. V reklame hviezdi Brad Pitt 02 - Modified: 2020-12-21 12:04:50 - Feat.: - Title: Víťazmi koronakrízy sú Burger King, Curaprox či National Geographic 03 - Modified: 2020-10-31 16:51:46 - Feat.: - Title: Svetové agentúry píšu o Slovensku: Je to najväčšia krajina, ktorá robí masové testovanie 04 - Modified: 2020-10-28 09:23:32 - Feat.: - Title: Rokovanie rady RTVS sa presúva, Rezník je v preventívnej karanténe 05 - Modified: 2020-10-27 12:51:53 - Feat.: - Title: Roztržka v priamom prenose: Moderátor útočil na šéfa českých lekárov, vrátil mu to ďalší hosť
menuLevel = 2, menuRoute = news/media, menuAlias = media, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
28. máj 2023 00:23