TV Wau
StoryEditor

Televízia Wau oslavuje svoje 8. narodeniny

15.04.2021, 16:00
Autor:
TSTS
V roku 2021 prejde Wau aj zmenou vizuálnej identity.

Televízia Wau začala vysielať 15. apríla 2013 ako v poradí tretia stanica v portfóliu JOJ Group a za osem rokov sa vyprofilovala do dnešnej podoby prevažne seriálovej televízie, ktorá sa už čoskoro dočká novej identity.

V roku 2021 sa dočká zmeny vizuálnej identity. Jej program bude aj naďalej postavený na hraných a docu-reality seriáloch, ktoré budú divákom predostreté v novom modernom šate, čím dovŕši svoju transformáciu zo ženskej na univerzálnu stanicu.

„Už pred ôsmimi rokmi sme rozbehli vytváranie najväčšieho staničného portfólia na slovenskom trhu, kedy sme našu televíznu rodinu rozšírili o jej tretieho člena. Aj po obsahovej transformácii je dnes z WAUky etablovaná stanica, ktorá sa stala domovom vyhľadávaných seriálov, s ktorými večer neraz býva najsledovanejšou televíziou vo svojej konkurencii. Tak, ako sa cesta reprofilizácie stanice smerom k značkovým krimisériám ukázala ako tá správna, vo WAUke aj dnes vidíme ďalší potenciál, ktorý v budúcnosti prinesie jej programové a imidžové posilnenie pre ešte väčší zážitok našich divákov,“ hovorí Marcel Grega, generálny riaditeľ JOJ Group

Špecialitou stanice sú najmä krimi seriály a série z lekárskeho prostredia – obľúbené a overené tituly ako Dr. House, Doktori, Ochrana svedkov či kriminálky CSI: Las Vegas, Miami a New York. WAU aktuálne vysiela nové série seriálu Myšlienky vraha a tento rok má tiež v pláne úplné novinky – kriminálny sci-fi seriál Next či rodinný dramatický seriál Nechutne bohatí.

Už čoskoro pribudne do jej programu tiež štvrtá séria Doktorov a druhá séria krimi Najhľadanejší. Počas dňa bude aj naďalej súčasťou jej ponuky vlastná tvorba JOJky s obľúbenými sériami Súdnej siene, Policajtov v akcii, Záchranárov či Nákupných maniačok.

01 - Modified: 2020-10-05 08:33:12 - Feat.: 0 - Title: PLUSka oslavuje 12. narodeniny. Mení logo aj grafiku, pribudne viac filmových premiér
01 - Modified: 2016-07-01 08:49:03 - Feat.: - Title: JOJ Group spustila úplne nový web JOJ.sk
menuLevel = 2, menuRoute = news/media, menuAlias = media, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
07. jún 2023 17:29