Diskutovať budú Pellegrini a Remišová.
StoryEditor

Na hrane sa tentoraz ocitnú Peter Pellegrini a Veronika Remišová

12.10.2022, 19:25
Autor:
redred
  • Tentoraz budú diskutujúci hovoriť o aktuálnej situácii vo vládnej koalícii, či o pravdepodobnosti predčasných volieb.
  • Ale aj o prerozdelení 1,5 miliardy eur z roku 2022 a pomoci v boji proti energetickej kríze z nevyčerpaných eurofondov.

Televízia JOJ ponúka svojim divákom politickú diskusnú reláciu Na hrane. V relácii prinášajú naživo politický duel, v ktorom s dvoma politickými hosťami rozoberá aktuálne témy aj exkluzívne prieskumy. 

Každý týždeň, vo štvrtok večer o 21:45 hodine, sa v štúdiu Na hrane stretávajú dvaja politici a venujú sa aktuálnym politickým a spoločenským témam. Tentoraz budú diskutujúci hovoriť o aktuálnej situácii vo vládnej koalícii, o pravdepodobnosti predčasných volieb, ale aj o prerozdelení 1,5 miliardy eur z roku 2022, či o pomoci v boji proti energetickej kríze z nevyčerpaných eurofondov.

Moderátorka a dramaturgička relácie Jana Krescanko Dibáková si do horúcich kresiel pozvala ministerku pre investície, regionálny rozvoj a informatizáciu Veroniku Remišovu zo strany ZA ĽUDÍ a predseda HLAS-SD Petra Pellegriniho.

Diskusná relácia je výnimočná aj tým, že diváci majú možnosť zapojiť sa do diskusie a opýtať sa politikov, čo ich zaujíma prostredníctvom aplikácie. Ak sa otázky nepodarí zodpovedať v živom vysielaní, hostia sa im pokúsia venovať po skončení televíznej diskusie na webe www.hrane.joj.sk. Reláciu a aj odpovede na položené divácke otázky odvysielajú aj na novej spravdoajskej televíznej stanici JOJ 24. 

menuLevel = 2, menuRoute = news/media, menuAlias = media, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
03. jún 2023 07:44