StoryEditor

Poznáme plány Markízy: Ktoré seriály dostanú nové série a aké novinky pripravujú?

15.06.2023, 13:04

Televízny líder nezaháľa a sľubuje nadupanú jeseň nie len v televízii, ale aj na streame Voyo.

Vedenie Markíza group na stretnutí s vybranými novinármi, kam pozvali aj Stratégie, priblížilo obsah, ktorý plánuje na jeseň priniesť divákom v lineárnom vysielaní, ale aj na streamovacej platforme Voyo. Navyše pridali aj niekoľko informácií o zaujímavých projektoch, na ktorých pracujú a uvedú ich v budúcom roku.  

image

Dobro došli.

„Diváci televízie Markíza sa môžu na jeseň tešiť na nové časti úspešných seriálových projektov, ale aj na veľa noviniek,“ začal stretnutie generálny riaditeľ skupiny Markíza Matthias Settele.  

Zábavná šou s celebritami

V jesennej vysielacej štruktúre sa vrátia dve tohtoročné úspešné novinky, dobového seriálu Dunaj, k vašim službám a denného seriálu Mama na prenájom. No tešiť sa môžete aj na piatu sériu Pána profesora a ponuku seriálov doplní aj Tomáš Maštalír a Gabika Marcinková v piatej sérii Pána profesora a druhá séria Výnimočnej Nikol s Táňou Pauhofovou v hlavnej úlohe.

image

Druhá šanca sa rozlúčila rekordnou sledovanosťou druhej série.

Na jeseň uvidíte vo vysielaní aj ďalšiu novinku Jamu levovú a nové časti prinesú aj relácie Na nože, Farma aj Utajený šéf.

Farma aj naďalej zostane verná minuloročnej novinke Alici - umelej inteligencie, ktorá sa so súťažiacimi rozprávala. Tentoraz padlo rozhodnutie natáčať 15. sériu reality šou v okolí Piešťan. TV Markíza zostáva tajomná pri voľbe moderátora. Je teda ešte otázne, či aj tento rok bude moderátorom herec Marek Fašiang, alebo sa zhostí moderátorského mikrofónu po roku zas niekto iný.

image

Dunaj, k vašim službám.

Veľkou jesennou novinkou bude zábavná šou s celebritami, športovcami a tvárami televízie. Televízny líder zverí režírovanie tejto šou osvedčenému Pepe Majeskému, ktorý pre nich robí aj výpravné šou Let‘s Dance alebo SuperStar. To ako sa bude formát volať, alebo o čo konkrétne pôjde ešte prezradiť nechceli. To, čo sme sa dozvedeli, je len fakt, že pri tejto šou nepôjde o súťaž v tancovaní, či spievaní.  

Leto v znamení neviest

Jedna novinka všetky tieto projekty stihne predbehnúť a dostane sa do vysielania počas leta. Pôjde o licencovaný formát Šaty snov, v ktorej si budú budúce nevesty, za pomoci rodiny, vybrať šaty na svadbu, ale údaje sa v šou predstavia aj muži, ktorí si tiež budú vyberať pre seba outfit na rôzne spoločenské príležitosti.  

image

Takýto vizuál mal zatiaľ posledný, minuloročný Big Brother.

Markíza sľubuje, že aj ich streaming bude na jeseň nadupaný. Rozhodne najväčším prekvapením bude v októbri návrat reality šou Big Brother po dlhých 18-tich rokov. Bližšie si môžete o tom prečítať v našom článku. V príprave je už aj tretia séria romantickej reality šou Love Island, ktorú na Voyo nájdete pred Big Brother, teda už v jeseni.

Predplatitelia Voyo uvidia tento rok aj nové pôvodné seriály pod značkou Voyo Originál. Na leto sprístupnia pre predplatiteľov krimisériu Matematika zločinu, ktorú režíroval Peter Bebjak a hrajú v nej Tomáš Maštalír, či Jiří Bartoška. Tešiť sa môžete, že v ponuke Voyo na jesen pribudne aj šesťdielny špionážny triler Extraktori s Jánom Koleníkom.

image

Matematika zločinu.

Veľké plány aj na budúci rok

Budúci rok vedenie Markízy ohlásilo očakávanú tretiu sériu Druhej šance s Jánom Koleníkom. Na obrazovky prinesú aj úplne nový dramatický seriál s pracovným názvom Doktorka Fosterová a s novými časťami hlási návrat v budúcom roku reality šou Extrémne premeny Slovensko – Druhá šanca na život.

image

Extraktori.

Budúci rok hlási návrat aj nová séria Ruža pre nevestu, ktorá bola na Voyo bezkonkurenčne doteraz najsledovanejšou reality šou. Pre Voyo bude ďalší z očakávaných budúcoročných ťahákov aj kriminálny seriál Dobro došli s Alžbetou Ferencovou a Jakubom Štáfekom v hlavných úlohách. Ten aktuálne toto leto natáčajú v Chorvátsku a na Voyo sa teda objaví budúci rok.

menuLevel = 2, menuRoute = news/media, menuAlias = media, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
30. júl 2023 21:43