Zomrel herec Angus Cloud zo seriálu Eufória, mal 25 rokov.
StoryEditor

Smutná správa! Zomrel herec Angus Cloud zo seriálu Eufória, mal len 25 rokov

01.08.2023, 11:55
Autor:
ČTKČTK

Angus otvorene hovoril o svojom boji s duševným zdravím a dúfame, že jeho smrť môže byť pre ostatných pripomienkou, že v tom nie sú sami a nemali by s tým bojovať ticho, bez pomoci niekoho iného.

Vo veku 25 rokov zomrel americký herec Angus Cloud, známy zo seriálovej drámy Eufória. S odvolaním sa na vyhlásenie rodiny o tom dnes informovala agentúra Reuters. Príčinu smrti rodina neuviedla, spomenula ale hercove psychické problémy. Cloudovi, ktorý v seriáli o dospievaní, závislostiach a vzťahoch hral drogového dílera, pred pár dňami zomrel otec.

image

Zomrel herec Angus Cloud zo seriálu Eufória, mal 25 rokov.

TASR
"Angus otvorene hovoril o svojom boji s duševným zdravím a dúfame, že jeho smrť môže byť pre ostatných pripomienkou, že v tom nie sú sami a nemali by s tým bojovať ticho, bez pomoci niekoho iného," píše sa vo vyhlásení. Rodina tiež spomína, že Clouda ťažko zasiahla smrť jeho otca, jeho "najlepšieho priateľa", ktorý bol pochovaný minulý týždeň.

Cloud mal na svojom konte viacero úloh, hlavný prelom v kariére ale zaznamenal až so seriálom Eufória stanice HBO, ktorý má budúci rok predstaviť tretiu sériu. Vo svete kalifornských stredoškolákov riešiacich lásku, sex, ale aj závislosti či násilie stvárnil Cloud postavu Fezca O ‘Neilla, zvaného Fez, ktorý si vytvorí blízke puto s hlavnou hrdinkou. Tú v seriáli ocenenom dvoma cenami Emmy a Zlatým Glóbusom hrá Zendaya.

image

Zomrel herec Angus Cloud zo seriálu Eufória, mal 25 rokov.

TASR
Zatiaľ v poslednej sérii z minulého roka Feze po prestrelke zatkne polícia.

"Správa o úmrtí Angusa Clouda nás nesmierne zarmútila. Bol mimoriadne talentovaný a bol milovanou súčasťou rodiny Eufórie a HBO," uviedol na sociálnej sieti X, predtým twitteru, oficiálny účet Eufórie.

menuLevel = 2, menuRoute = news/media, menuAlias = media, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
30. september 2023 01:14