UPC
StoryEditor

Internetová televízia Horizon TV od UPC expanduje, oddnes je dostupná aj u iných operátorov

02.12.2019, 10:24
Autor:
redred
Televíziu mohli doposiaľ využívať iba zákazníci v dostupnosti káblovej siete UPC, odteraz ju môžu využívať všetky domácnosti s pripojením na internet.

S Horizon TV môžu teraz diváci sledovať až 113 staníc, z toho až 58 v HD kvalite, a samozrejmosťou je 7-dňový TV Archív s ponukou až 55 staníc, ktorý užívatelia získavajú v cene služby. S Horizon TV aplikáciou, ktorú je možné stiahnuť bezplatne, môžu užívatelia sledovať svoje obľúbené programy navyše nielen doma na veľkej TV obrazovke, ale aj na cestách všade na Slovensku a v celej EÚ. A čo je na tom najlepšie - všetky bez akejkoľvek viazanosti. 

Horizon TV je dostupná aj na Android TV a Apple TV

Horizon TV od UPC ponúka domácnostiam možnosť sledovať televíziu súčasne až na troch zariadeniach, a to na televízoroch (cez Chromecast, Airplay, na Android TV a v priebehu niekoľkých dní už aj na Apple TV), ako aj na mobilných zariadeniach (mobil, tablet, PC). Horizon TV je tak optimálnou TV službou pre sledovanie televízie v domácnosti, ale i na cestách vo všetkých krajinách Európskej únie.

Televízia už od 5,90 € mesačne a bez viazanosti

Záujemcovia o Horizon TV si môžu vybrať spomedzi dvoch balíčkov, navyše prvý mesiac môžu službu vyskúšať úplne zadarmo. Balíček Smart ponúka až 48 staníc (31 v HD kvalite) za mesačný paušál už od 5,90 €, a s balíčkom Happy zákazník získava až 113 staníc (58 v HD kvalite) za bezkonkurenčnú cenu od 9,90 € mesačne. Súčasťou balíčka Happy je aj bezplatný prístup do videotéky MyPrime, ktorá ponúka 2 000 seriálových a filmových titulov. V rámci mesačného paušálu zákazník získava tiež prístup k 7-dňovému TV Archívu a za cenu už od 1€ si môže objednať aj niektorý z tematických TV balíčkov. Podrobnejšie informácie o Horizon TV nájdete na stránke www.upc.sk/horizontv.

 „Rozšírením ponuky o internetovú televíziu Horizon TV vychádzame v ústrety domácnostiam mimo pokrytia našej káblovej siete, ktorým naše televízne služby doteraz neboli k dispozícii. Vzhľadom na zvyšujúcu sa obľúbenosť našej mobilnej televízie Horizon Go, ktorá je vedúcou TV službou vo svojom segmente, sme sa rozhodli sprístupniť ju pre všetky domácnosti všade na Slovensku. Sme radi, že Horizon TV je teraz dostupná pre každého s pripojením na internet, vďaka čomu si môžu špičkovú televíziu užívať naozaj kdekoľvek," uviedol Martin Miller, generálny riaditeľ spoločnosti UPC BROADBAND SLOVAKIA.

Výhody a prednosti digitálnej televízie od UPC umocňuje aj mobilná televízia Horizon Go, ktorá zákazníkom káblovej televízie ponúka ďalšiu TV obrazovku nielen do domácnosti. Zákazníci UPC s ňou môžu sledovať až 145 TV staníc, z toho 74 v HD kvalite, prostredníctvom internetového pripojenia kdekoľvek a odkiaľkoľvek na Slovensku, a to až na 3 zariadeniach súčasne (mobil, tablet, počítač). Mobilnú TV od UPC je možné sledovať cez Android TV, čoskoro aj cez Apple TV, a podporuje tiež Chromecast a Airplay, vďaka čomu je možné ju sledovať aj v Smart TV, či TV prijímačoch so zariadením Chromecast, ktoré umožňuje obsah vysielaný na mobile sledovať aj na televízore.

 Internetová televízia Horizon TV je najnovším prírastkom do palety televíznych služieb od UPC. Vďaka nej majú prístup k 113 staniciam (58 v HD kvalite) aj domácnosti, ktoré nie sú v dostupnosti káblovej siete UPC. K Horizon TV získajú prístup cez internetové pripojenie, pričom ju môžu sledovať na televízoroch, ako aj na mobilných zariadeniach. Viac informácií o internetovej televízii Horizon TV nájdete na stránke www.upc.sk/horizontv.

01 - Modified: 2023-09-14 09:56:33 - Feat.: - Title: V novej kampani UPC všetko hrá. Spot stojí na hre Rómeo a Júlia a obľúbenej herečke 02 - Modified: 2023-08-25 11:22:52 - Feat.: - Title: UPC má novú digitálnu agentúru. Je ňou PS:Digital 03 - Modified: 2018-12-21 10:25:35 - Feat.: - Title: Významná akvízícia na trhu operátorov: Majiteľ Skylinku kúpil freeSAT 04 - Modified: 2018-04-11 10:27:56 - Feat.: - Title: Horizon Go od UPC je už k dispozícii v celej EÚ 05 - Modified: 2017-12-22 19:41:00 - Feat.: - Title: Deutsche Telekom kupuje rakúske UPC
menuLevel = 2, menuRoute = news/tlacove-spravy, menuAlias = tlacove-spravy, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
01. október 2023 18:31