JUB Namaľuj s nami Slovensko
StoryEditor

JUB maľuje Slovensko

27.06.2022, 12:30
Autor:
TSTS

Spoločnosť JUB v spolupráci s partnermi projektu nadáciou Úsmev ako dar a Úradmi samosprávnych krajov z celého Slovenska vytvorila súťaž s názvom „Vymaľuj s nami Slovensko“.

Zmyslom súťaže je na základe hlasovania pomôcť chátrajúcim zariadeniam, ktorým spoločnosť JUB zadarmo vymaľuje fasádu budovy. Ide najmä o zariadenia ako sú domovy sociálnych služieb, detské domovy alebo azylové domy, ktoré sa nachádzajú v alarmujúcom stave. Fasádne farby od JUB spravia z týchto zariadení krajšie miesto na život. Okrem iného ponúkajú dlhodobú ochranu na ďalšie desiatky rokov, farebnú stálosť, sanáciu mikroprasklín a ochranu pred riasami alebo plesňami, sú navyše dostupné a jednoducho aplikovateľné.

Kampaň zažila svoj začiatok už 4. apríla 2022 a pokračuje do 31. júla 2022. Hlasovať môžete prostredníctvom webu, kde sa dozviete všetky dôležité informácie o aktivitách zariadenia, ktoré sa o vašu pomoc uchádza. Spolu sa o vašu pomoc uchádza až 37 projektov z celého Slovenska. Za každý objekt je možné hlasovať iba raz, ale svoj hlas môžete odovzdať spolu až trom objektom.

Ochota ľudí pomôcť bola hneď v prvý mesiac súťaže taká enormná, že za mesiac apríl sa zrodili dvaja výhercovia s rovnakým počtom hlasov. Nový nádych a fasádne farby od JUB tak získala budova DSS „Nádej“ n.o. v Krupine a zároveň aj DSS pre dospelých Bojková v Cerovej. Doposiaľ posledným výhercom za mesiac máj sa stal Domov n.o. – Veľké Pole, ležiaci v Banskobystrickom samosprávnom kraji.

Nepremeškajte možnosť podporiť ďalší projekt výberom svojho favorita v mesiacoch jún a júl. O vašu pomoc sa uchádzajú zariadenia s celého Slovenska, tak neváhajte a spoločne s JUB vymaľujte svoje okolie.

JUB svojimi fasádnymi farbami odmení namiesto 4 pôvodne plánovaných až 5 chátrajúcich budov. Svojim hlasom podporíte nie len danú budovu a jej nový, ale aj tých najzraniteľnejších ako sú - zdravotne postihnutí, sociálne slabí ľudia a dôchodcovia.

Spoločnosť s dlhodobou históriou a zárukou kvality.

Spoločnosť JUB pochádza zo Slovinska, kde sa považuje za najstaršieho výrobcu nástenných farieb. Je medzinárodnou spoločnosťou, ktorá vyváža svoje produkty do viac ako 30 krajín Európy a sveta, vrátane Slovenska. Celkovo ju tvorí sieť až 13 spoločností v Slovinsku a Európe. Na Slovensku spoločnosť pôsobí už vyše 26 rokov. So svojou značkou JUPOL 3 krát po sebe získala ocenenie Superbrands Award, čo ju radí do skupiny elitných značiek, ktoré predstavujú vzor úspešného rozvoja a neustáleho zvyšovania hodnoty značky. Okrem obľúbenej značky JUPOL má spoločnosť vo svojej ponuke aj kompletné fasádne systémy JUBIZOL, ktoré vášmu domu poskytnú dlhodobú ochranu a požadovanú kvalitu.

01 - Modified: 2022-08-26 07:12:38 - Feat.: - Title: JUB: Vymaľuj s nami Slovensko
menuLevel = 2, menuRoute = news/tlacove-spravy, menuAlias = tlacove-spravy, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
28. máj 2023 21:53