Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
11.01.2021, 16:40

Pivná spoločnosť štartuje nový rok s nealkoholickou inováciou Heineken 0.0

Známy svetlý ležiak bol na Slovensku doposiaľ dostupný len v alkoholickom variante.

Pivná spoločnosť  štartuje nový rok s nealkoholickou inováciou Heineken 0.0
Zdroj: Heineken

Spoločnosť HEINEKEN Slovensko predstavuje s príchodom nového roka dlho očakávanú novinku – Heineken 0.0. Chuť tohto svetoznámeho piva je teraz dostupná v nealkoholickej verzii aj na slovenskom trhu. Heineken 0.0 je určený pre všetky milovníčky a všetkých milovníkov prémiového piva, ktorí si z rôznych dôvodov nemôžu alebo nechcú vychutnať jeho alkoholický variant.

Známy svetlý ležiak bol na Slovensku doposiaľ dostupný len v alkoholickom variante, teraz prichádza vo verzii bez alkoholu. Heineken 0.0 je nealkoholický ležiak, k dispozícii je v 0,5 l plechovke. Postupne bude dostupný vo všetkých maloobchodných sieťach. 

Zdroj: Heineken

„Pivo Heineken je obľúbené po celom svete a my sme radi, že môžeme predstaviť jednu z najväčších inovácii tejto značky od jej vzniku, teraz aj na slovenskom trhu. Najdôležitejšie pre nás bolo, aby sme našim zákazníkom vedeli stále ponúknuť nezameniteľnú chuť a kvalitu, na ktorú sú v spojení so značkou Heineken zvyknutí. To sa nám podarilo a odteraz si budú môcť vychutnať Heineken aj všetci tí, ktorí si alkoholický variant z akýchkoľvek dôvodov nemohli dovoliť,uviedla brand manažérka značky Heineken na slovenskom trhu Radoslava Stratená.    

Heineken Slovensko pri uvedení novinky nadviazal na celosvetovú kampaň značky Heineken podporenú claimom „Teraz už môžeš“ (Now you can). Jej súčasťou je využitie stále populárnejšej tradície aj u nás na Slovensku - Suchý január (Dry January). Cieľom je podporiť ľudí, aby sa počas tohto mesiaca zdržali konzumácie alkoholu. 

„V našej úvodnej kampani ľudom hovoríme, že ´teraz už môžu´. Chceme tým povedať, že s pivom Heineken 0.0 si teraz môžu vychutnať akúkoľvek aktivitu, robiť, čo ich baví, plniť si novoročné predsavzatia, samozrejme s prihliadnutím na súčasnú situáciu a dodržiavaním platných opatrení, a pritom sa nemusia vzdať obľúbenej chuti piva Heineken®. S úsmevom hovoríme, že Heineken® 0.0 je neoficiálnym pivom novoročných predsavzatí,“ doplnila Radoslava Stratená.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.