Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
30.04.2021, 10:45

Vďaka VOYO si filmy a seriály bez reklám užívajú aj Luddo a Moya

Spot z dielne Free Andy bude nasadený od 3. mája, u nás si ho môžete pozrieť v predstihu.

Vďaka VOYO si filmy a seriály bez reklám užívajú aj Luddo a Moya
Zdroj: Youtube

Operátor O2 pred pár dňami pridal do svojich O2 SMART Paušálov nové aplikácie. Jednou z nich je aj VOYO, vďaka ktorému budú mať zákazníci O2 odteraz ešte viac možností prístupu k filmom, seriálom, televíznym programom, ale aj k živému vysielaniu všetkých staníc skupiny Markíza, vrátane prémiových športových kanálov Nova Sport 1 a Nova Sport 2.

„Veľkou výhodou je, že toto predplatné spolu s 10 GB dát navyše na túto aplikáciu je v cene paušálu a naši zákazníci ho môžu využívať na viacerých zariadeniach súčasne. Príkladom môže byť súčasné využitie na domácom TV prijímači a zároveň aj na mobilnom zariadení, napríklad v čakárni u lekára, aj s využitím spomínaných 10 GB dát navyše,“ hovorí Lucia Petrášová, riaditeľka komunikácie a značky O2.

Zákazníci O2 si takto majú možnosť pozrieť premiéry v predstihu bez reklám, ale k dispozícii majú aj archív stoviek filmov, seriálov a programov.

Benefit programov bez reklám sme sa rozhodli odprezentovať paradoxne reklamou. A tá nemôže existovať bez nášho Ludda a Moyi,“ vysvetľuje Lucia Petrášová.

"Kým si čitatelia pozrú náš nový spot, možno si budú musieť pozrieť aj jednu-dve reklamy, ktoré ich nezaujímajú. A možno ich nezaujíma žiadna a chcú si iba pozrieť svoj obľúbený program. Preto sme tú našu reklamu(!) pripravovali aj s ambíciou pobaviť ich," dopĺňa Juraj Bartoš, Creative Director z agentúry Free Andy.

Spot už tradične vznikol pod taktovkou agentúry Free Andy, Dana Dekana a Alien štúdia. Uvidíte ho od 3. mája na televíznych staniciach Markíza Group. 

Vizitka kampane:

Produkcia: Alien studio
Réžia: Dano Dekan
Klient: O2, Lucia Petrášová, Natália Gaďová
Agentúra: Free Andy
Creative director: Juraj Bartoš
Strategic planner: Emil Myjavec
Art director: Michal Hazior, Jakub Reken
Copywriter: Adam Jánoš, Tomáš Slobodník, Marek Surovec
Account manager: Katarína Arbe, Ivana Šramatá, Michaela Ostricová

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.