Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
03.07.2018, 14:30

Rádio_FM sa mení na festivalové rádio. Opäť bude vysielať z Pohody

Na festivale sa predstaví vo vynovenej podobe. Poslucháčom sprostredkuje aj živé prenosy vybraných koncertov.

Rádio_FM sa mení na festivalové rádio. Opäť bude vysielať z Pohody
Zdroj: TASR/Radovan Stoklasa

Rádio_FM sa počas leta mení na festivalové rádio a nevynechá ani najväčší slovenský festival Pohoda. Z trenčianskeho letiska sa naživo prihlási vo štvrtok 5. júla popoludní a vysielať odtiaľ bude až do sobotnej noci.

Na festivale sa predstaví vo vynovenej podobe. „Rádio(aktívna zóna)_FM, na ktorú sú  poslucháči a návštevníci zvyknutí, dostala nové priestory. V nich si návštevníci Pohody môžu pozrieť ako vysielame a chýbať nebudú ani špeciálne akustické vystúpenia hudobníkov z programu festivalu,“ priblížila šéfdramaturgička Rádia_FM Janka Imrichová. 

​Okrem aktuálneho diania poslucháčom sprostredkuje aj živé prenosy vybraných koncertov ako napríklad Little Dragon, Fink, BadBadNotGood, Tune-Yards, Nvmeri či Polemic. 

Špeciálny program si pripravila tiež dvojica Daniel Baláž a Pavol Hubinák. Spolu s fanúšikmi absolvujú tour po festivale, ktorú si s nimi budú môcť užiť aj poslucháči pri rádiách. Zaujímavosťou bude umelecká inštalácia, ktorú exkluzívne pre Rádio_FM vytvoril mladý výtvarník Matúš Maťátko.

 Aktuálne dopravné správy z diania v Trenčíne a v okolí letiska už tradične prinesie Zelená vlna, ktorá bude súčasťou Rádio(aktívnej zóny)_FM.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.