Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
28.01.2020, 11:35

Televízia Joj uvedie nový seriál zo školského prostredia. Zahrá si v ňom aj hokejista Gáborík

Nový komediálny seriál Bola raz jedna škola bude mať premiéru na Valentína.

Televízia Joj uvedie nový seriál zo školského prostredia. Zahrá si v ňom aj hokejista Gáborík
Zdroj: TV JOJ

Televízia Joj čoskoro uvedie nový komediálny seriál s názvom Bola raz jedna škola. Desaťdielny rodinný seriál sa bude odohrávať v netradičnej škole, ktorá ako jedna z prvých vzdelávacích inštitúcií funguje na základe európskeho systému vzdelávania. Premiéru bude v piatok 14. februára o 20:35, televízia ho uvedie v dvoch častiach za sebou.

Seriálová novinka sa bude odohrávať v netradičnej škole, ktorej šéfuje svojský riaditeľ Anton v podaní Adyho Hajdu. Na škole funguje aj klasická hierarchia matiek a otcov, ktorí tým, ktorí sa nepresadia, osladia život. Rodičia sa musia v škole zapájať do mnohých aktivít, pri ktorých sa dostávajú do komických konfliktov. 

„Vďaka Antonovi sa zo starej školy stala prvá lastovička medzi vzdelávacími inštitúciami. Zaviedol európsky systém vzdelávania, čo ovplyvňuje deti, ale hlavne rodičov. Táto škola jednoducho funguje inak, než sú rodičia z bežných škôl zvyknutí,“ približuje dej seriálu hovorkyňa televízie Joj Lucia Kulihová. 

​Do tejto školy prihlási svoju dcéru Hana, ktorú stvárňuje Mirka Partlová. Po nedávnom rozvode sa presťahovala k svojej mame a prihlásila dcéru do školy, kde kedysi jej matka aj učila. Hana si len ťažko zvyká na nový život a často sa nechtiac ocitá v poriadne zamotaných situáciách. Hoci to pre poddajnú a nekonfliktnú Hanu nie je ideálne, pre príbeh je to hlavný zdroj humoru.

Zdroj: TV JOJ
Zdroj: TV JOJ

​​Úlohu telocvikára stvárni hokejista Marián Gáborík, pre ktorého je to prvá väčšia herecká skúsenosť. V ďalších úlohách sa sa predstavia Diana Mórová, Barbora Švidraňová alebo Anna Šišková. Režisérom seriálu je Ján Novák, ktorý je podpísaný aj pod aktuálne bežiacim seriálom Nový život, na konte má aj seriály Som mama s Kristínou Tormovou, Prístav či nedávno vysielaný Kameňák. Z filmovej tvorby je to Dukátová skala, Teambuilding alebo Kameňák 4.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.