Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
12.08.2020, 15:30 Aktualizované dňa 19.08.2020 o 12:30

Nový život sa v septembri vráti na obrazovky. Jojka ho nasadí dvakrát do týždňa

Druhá séria nadväzuje na prvú a osudy hlavných hrdinov pokračujú presne tam, kde skončili.

Nový život sa v septembri vráti na obrazovky. Jojka ho nasadí dvakrát do týždňa
Zdroj: TV JOJ

Televízia JOJ prinesie v septembri pokračovanie obľúbeného seriálu Nový život. Druhá séria nadväzuje na prvú a osudy hlavných hrdinov pokračujú presne tam, kde skončili. Podľa programových plánov dostane štyridsať nových častí seriálu priestor na obrazovke Joj dvakrát týždňa, od utorka a vo štvrtok v hlavnom vysielacom čase.

Novinky druhej série

Zásadnou dejovou linkou v druhej sérii bude spoločná firma Nový život, ktorá radí bývalým športovcom, ako začať znovu žiť, naštartovať sa, nakopnúť sa a vyhrabať sa z depky. Vznikne pri tom množstvo vtipných situácií životy hlavných hrdinov sa budú ďalej prepletať.

Lucia (Helena Krajčiová) a Paľo (Alexander Bárta) budú musieť po prvotnom romantickom šoku naozaj začať jeden s druhým existovať vo vzťahu. S Paľom to nikdy nebude ľahké. Bude musieť Lucii pravidelne dokazovať svoju vernosť a rázne demonštrovať nezáujem pre iné ženy. Vzťahové peripetie zažije aj Juraj Lohinský (Juraj Loj), ktorý sa bude motať vo vzťahu medzi učiteľkou Medeveckou (Barbora Švidraňová) a ortopedičkou Darinkou (Lucia Hurajová).

Pred veľkú prekážku scenáristi postavili vzťah Dušana (Milo Kráľ) a Aleny (Alžbeta Stanková), čo bude mať dopad na celú rodinu... Evald (Thomas Kamenar) natiahne Paľa do FK Ilava, do piatej futbalovej ligy a spoločne sa pokúsia oživiť tento beznádejný klub. Na pomoc im príde kamarát z basy, kedysi výborný futbalista Rudo Kapusta (Ján Dobrík), onoho času najväčší bonviván a podvodník, ktorý z basy vyšiel veľmi, ale veľmi kresťansky založený.

Zdroj: TV JOJ

Nový život uviedla televízia Joj v pondelok 6. januára. Do vysielania ho nasadila trikrát do týždňa, od utorka do štvrtka v hlavnom vysielacom čase. Pri svojej premiére si ho v univerzálnom publiku divákov nad 12 rokov pozrelo až 544-tisíc divákov a zaznamenal najlepšiu sledovanosť v oboch cieľových skupinách, teda v cieľovej skupine divákov nad 12 rokov aj v užšej cieľovej skupine 12 až 54 ročných divákov. 

S nástupom pandémie koronavírusu obmedzila televízia jeho vysielanie na jeden deň v týždni a v stredu 22. apríla uviedla finálnu epizódu z prvých štyridsiatich častí. Hoci mala v pláne nakrútiť a odvysielať ešte v jarnej sezóne ďalších 40 častí, kvôli pandémii bola výroba pozastavená.

Finálnu epizódu prvej série si pozrelo 440-tisíc divákov vo veku nad 12 rokov, najsilnejšou cieľovou skupinou v priemere za všetky odvysielané časti boli ženy vo veku 45 až 54 rokov, ktoré tvorili podiel 21,3 percenta a ženy vo veku 35 až 44 rokov s podielom 23,1 percenta. V širšej cieľovej skupine divákov nad 12 rokov bol Nový život lídrom na trhu v čase vysielania 27-krát, v užšej cieľovej skupine divákov od 12 do 54 rokov 16-krát. 

Výrobu seriálu televízia obnovila v polovici júna. Nakrúcať začala pri dodržiavaní prísnych hygienických opatrení a ako prvé pripravovala obrazy s čo najmenším počtom hercov.

Zdroj: TV JOJ

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.