Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
18.08.2020, 15:50

Český seriálový hit Slunečná prichádza na obrazovky Joj

Romantický komediálny seriál bude mať na Joj premiéru koncom augusta.

Český seriálový hit Slunečná prichádza na obrazovky Joj
Zdroj: TV Prima / Slunečná

Statok na Slunečnej je miesto, kde rodina Popelkových vyrába ten najlepší kozí syr a zároveň prevádzkuje rodinný penzión a pohostinstvo. Nový komediálny seriál Primy Slunečná uvedie na svojich obrazovkách od konca augusta televízia Joj.

Názov dediny Slunečná, kde sa nachádza statok Popelkových, vychádza z toho, že nad touto oblasťou dochádza k meteorologickej anomálii – štatisticky tu málo prší a oveľa viac svieti slnko. Na pastvinách, ktoré väčšinu roka prehrieva slnko, rastú kry, kvety a bylinky, ktoré spásajú kozy a tie potom dávajú mlieko s jedinečnou chuťou. Na statku tak vyrábajú syry, ktoré majú delikátnu chuť a sú veľmi obľúbené aj za hranicami tohoto kraja.

Zdroj: TV Prima
Zdroj: TV Prima
Zdroj: TV Prima

​Príbehy rodiny Popelkových sa začínajú odohrávať po nečakanej smrti otca Martina Popelku (Ota Jirák). Medzi sestrami Týnou (Eva Burešová) a Sylviou (Bára Jánová) sa začne boj o rodinné dedičstvo. Zatiaľ čo dobrosrdečná Týna chce statok zachovať, vypočítavá Sylvia by ho radšej predala a vrátila sa späť do Prahy. Na scéne sa objaví mladý investor Janek (Marek Lambora), ktorému ide len o peniaze, no statok mu zmení život. A to nie je všetko. Na statku sa nachádza aj studňa so „zázračnou“ vodou liečiacou poruchy plodnosti, ktorá s dá tiež speňažiť. 

Príbehy zo Slunečnej budú mať na Joj premiéru v utorok 25. augusta o 20:35, ďalšiu časť uvedie televízia vo štvrtok rovnako o 20:35. Od septembra bude mať komediálny seriál svoj stabilný vysielací čas o 21:40 po premiérach seriálov Nový život a Prázdniny, teda v utorok a stredu. Prvý septembrový týždeň má však výnimku kvôli štátnemu sviatku.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.