StoryEditor

Kde zháňajú kočíky celebrity? Dozviete sa s najklikanejšími aprílovými kampaňami

Päť kampaní s vysokým CTR v sieti Strossle na Slovensku za apríl 2019.

Žijeme v dobe uponáhľanej. Vďaka moderným technológiám vytvárame toľko obsahu, že ľudia ho nie sú schopní všetok skonzumovať. Ich pozornosť sa čoraz viac skracuje, chcú ochutnať z každého rožku trošku. Médiá sa naučili tvoriť obsah tak, že používatelia sú schopní z titulného obrázku a nadpisu vyčítať pointu článku.

V tomto informačnom prúde sa marketéri učia tvoriť obsah - ako písať, aby ľudia klikali, čítali a nakupovali. Content marketingoví špecialisti vedia, že schopnosť písať kvalitné nadpisy a vyberať ku nim ľúbivé obrázky je dôležitým prvkom úspešnej kampane.

Čím vyššie CTR headlinu s obrázkom, tým viac ľudí si prečíta krvopotne napísaný text či video a tým vyššia šanca, že ho aj budú ďalej zdielať. Bonusom je, že klikateľnejší obsah znižuje cenu za klik v PPC sietiach.

Pre inšpiráciu preto uverejňujeme 5 kampaní s vysokým CTR v sieti Strossle na Slovensku za apríl 2019. Pri každej je vidieť o koľko % lepšie čísla dosiahla v porovnaní s priemerom v sieti a aká firma ju vytvorila. Z každej kampane uverejňujeme max. 1 kreatívu. Výber sme robili z tradičných segmentov, ako ukážku toho, že aj známe značky vedia tvoriť  funkčné a klikané kreatívy a pritom to nie je click-bait a nevyvolávajú senzácie. Prikladáme tiež prekliky na články samotné, aby ste mohli posúdiť, ako sa copywriterom podarilo titulkom vystihnúť obsah. 

  1. Jasmina Alagič: Kvôli TOMUTO kočíku merala cestu až do Košíc!
  2. Rizikové potraviny spôsobujúce rakovinu
  3. Tajomné auto pútalo zraky okoloidúcich
  4. Syndrómom počítačového videnia trpí čoraz viac ľudí. Ste jedným z nich?
  5. Richard Sulík po piatich rokoch opúšťa Európsky parlament

Strossle

01 - Modified: 2019-01-08 16:04:20 - Feat.: 0 - Title: Ustáli ste decembrové kampane ako Rytmus boxerský súboj? Tieto zaujali najviac 02 - Modified: 2019-02-27 09:08:49 - Feat.: 0 - Title: Ako budú vyzerať dôchodky o tridsať rokov? Tieto kampane zaujali najviac vo februári 03 - Modified: 2019-04-04 10:04:05 - Feat.: 0 - Title: Marcové kampane ovládli prezidentské voľby. Ktoré zaujali najviac?
menuLevel = 2, menuRoute = news/blogy, menuAlias = blogy, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
28. september 2023 15:58