StoryEditor

Digitálny týždeň: Louis Vuitton oslavuje 200 rokov– hrou na smartfóny s NFT dielami!

09.08.2021, 08:40
A tiež: ADMA predstavuje príručku k e-shopom.

Facebook sa o nás (stále viac) zaujíma 

O nekonečnom medziročnom raste Facebooku sme už písali, ale bolo by vhodné si povedať aj o spôsobe, akým sa tento rast darí dosahovať. Napríklad extrahovaním informácii zo zabezpečených dát bez toho, aby ste v skutočnosti prelomili ich šifrovanie, čím sa výrazne zlepší cielenie reklám.

Burger King a online zahryznutie

Viete, prečo športovci hryzú do medailí? Burger King na to má (chutnú) odpoveď! Jednoduchá a ľahko realizovateľná kampaň pre sociálne siete, postavená na známom insighte. Inšpirujte sa! 

Louis Vuitton oslavuje 200 rokov– hrou na smartfóny s NFT dielami!

Milovaná, nenávidená, originálna a asi najviac kopírovaná francúzska módna ikona má okrúhlych 200 rokov. Ako viete pri oslavách zaujať inovatívnym a hlavne nečakaným spôsobom, ktorým len potvrdíte svoju povesť? Napríklad prenesením do virtuálneho sveta hrdinky Vivienne, ktorá na šiestich miestach zbiera 200 narodeninových sviečok. Pri svojej ceste zisťuje rôzne zaujímavosti z luxusného sveta Louis Vuitton, ale zároveň zbiera až 30 unikátnych digitálnych NFT diel od svetovo uznávaneho umelca Beepla. Hra Louis the Game je dostupná na iOS ako tiež na Android a je skutočne netradičnou oslavou, ktorú by ste nemali premeškať!

WhatsApp spúšťa automaticky miznúce médiá

Instantné veci sú v kurze. Prídu, informujú, zmiznú. WhatsApp spúšťa možnosť poslať fotografie či videá presne v tomto „jednorázovom“ nastavení. Facebook implementáciu funkcionality prezentuje ako ďalší krok na ceste k zlepšeniu ochrany súkromia, ale tiež ako nástroj na menšie zahlcovaniu serverov nepodstatným obsahom. Ruku na smartfón a schválne sa pozrite, koľko máte uložených fotografii zo skúšania oblečenia, ktoré ste si nakoniec nekúpili?

ADMA predstavuje: príručka k e-shopom

Prinášame vám krátku príručku k e-shopom, ktorú sme pripravili v spolupráci s členskými agentúrami  ADMA. Zistite, ako na marketingovú stratégiu pre e-shopové riešenie, aké ciele je potrebné definovať pri e-commerce stratégii, na čo treba klásť dôraz a aké nástroje naši odborníci odporúčajú. Nájdete tu tiež zaujímavé štatistiky a príklad e-shopu, ktorý môže pokojne slúžiť ako vzor pre každý e-commerce projekt.

Rubriku #digitalnytyzden prinášajú Stratégie v spolupráci s ADMA.

24. máj 2022 20:10