HELL ENERGY
StoryEditor

PR agentúra Kharisma zastreší komunikáciu značky HELL ENERGY

17.05.2019, 13:32
Autor:
TSTS
Jednou z úloh novej agentúry bude predstavenie nového produktu HELL ACTIVE.

Spoločnosť HELL ENERGY, svetový výrobca energetických drinkov, vyhlásila v marci tender na PR agentúru, ktorá bude na slovenskom trhu zastrešovať jej produktové a korporátne PR a vzťahy s médiami. Víťazom sa stala PR agentúra Kharisma.

HELL ENERGY dodáva svoje produkty do viac ako 50 krajín vo svete. Na Slovensku plánuje v spolupráci s novou PR agentúrou posilniť pozíciu lídra. Pôjde najmä o vytvorenie a efektívne využívanie komunikačných kanálov s relevantnými slovenskými médiami.

Jednou z úloh PR agentúry bude predstavenie nového produktu HELL ACTIVE, či hollywoodskej hviezdy „A“ kategórie, ktorá je tvárou ich kampane – Brucea Willisa.

​„Sme veľmi radi, že môžeme oznámiť, že HELL ENERGY -  jedna z najdynamickejšie sa rozvíjajúcich značiek z oblasti FMCG – vstupuje do spolupráce s Kharismou. Energetické nápoje našej značky sú dostupné vo viac ako 50 krajinách sveta, a v mnohých z nich sme lídrami na trhu. Na Slovensku sme od roku 2006 a veríme, že spoločným napĺňaním komunikačných  cieľov ešte viac posilníme našu pozíciu na trhu,“ vyjadrila sa Tóth Eszter Anna, PR riaditeľka HELL ENERGY.

Doteraz sme nemali klienta z kategórie energetických nápojov, preto sa obzvlášť tešíme na spoluprácu so značkou HELL ENERGY. Chceme sa pri vybraných cieľových skupinách sústrediť najmä na vzdelávanie a zodpovednú konzumáciu,“ konštatovala riaditeľka agentúry Kharisma Kristína Čambalová.

menuLevel = 2, menuRoute = news/marketing, menuAlias = marketing, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
08. jún 2023 12:56