Orange Slovensko
StoryEditor

Orange: Vo dvojici je leto krajšie

02.07.2019, 09:45
Autor:
rmrm
Orange od zajtra štartuje letné promo z dielne agentúry Wiktor Leo Burnett.

„Vo dvojici je leto krajšie. Chápeme, preto pre Vás máme mobily hneď dva. Huawei P30 alebo P30 Pro s paušálom a k nemu druhý mobil len tak a len za euro,“ znie promo v televíznom spote, ktorý bude nasadený od stredy 3. júla 2019.

Kampaň bude nasadená v televízii a online, a podporená BTL aktivitami. Kreatívne kampaň zastrešila agentúra Wiktor Leo Burnett a produkcie sa ujala spoločnosť Leopard Production.

Vizitka kampane:
Názov kampane:
Orange Huawei 1+1
Klient:
Orange Slovensko, Silvia Boháčikova, Katarína Špirková
Reklamná agentúra:
Wiktor Leo Burnett
Kreatívny riaditeľ:
Peter Kačenka
Art director:
Richard Lang
Copywriter
: Matúš Švirloch
Account:
Paulína Bátorová
Mediálna agentúra: Unimedia
Použité médiá:
TV 20“, BTL, online
Termín nasadenia:
3.7.2019
Cieľová skupina:
Mass market
Produkcia televízneho spotu:
Leopard Production
Réžia:
Peter Czikrai
Názov pesničky použitej v spote:
A 1950s Romance

Rozhovor týždňa: Silvia Cyprichová 
menuLevel = 2, menuRoute = news/marketing, menuAlias = marketing, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
25. jún 2026 12:22