Tuzemské kluby už teraz vedia, že financií v našom ligovom hokeji bude v najbližšom období menej ako po minulé roky.TASR
StoryEditor

Hokejová extraliga zmenila značku. Novým generálnym partnerom je Tipos

08.09.2020, 11:00
Autor:
TSTS
Od tejto sezóny bude niesť hokejová extraligová súťaž oficiálny názov TIPOS EXTRALIGA.

TIPOS, národná lotériová spoločnosť, podpísala s Asociáciou profesionálnych hokejových klubov (APHK) zmluvu o generálnom partnerstve. Od tejto sezóny bude niesť hokejová extraligová súťaž oficiálny názov TIPOS EXTRALIGA.

Na dnešnej tlačovej konferencii to oznámili zástupcovia APHK a TIPOSu. Partnerstvo so slovenským hokejom je tiež v súlade s marketingovou stratégiou spoločnosti.

Štátna lotéria TIPOS uzavrela s APHK zmluvu o generálnom partnerstve na obdobie troch rokov, pričom po tomto období má TIPOS právo na predĺženie kontraktu o ďalšie dva roky. TIPOS tak bude v danom formáte a pod týmto názvom partnerom slovenského hokeja nadchádzajúcich päť rokov.

Od tejto sezóny sa tak zmení branding na dresoch, helmách hráčov a na hracích plochách štadiónov.

„Rokovania neboli jednoduché, ale stretli sme sa s veľkou profesionalitou zo strany APHK, Slovenského zväzu ľadového hokeja a v neposlednom rade Tipsportu, s ktorým sme sa dohodli na sublicencii,“ zhodnotil Marek Kaňka, generálny riaditeľ a predseda predstavenstva TIPOS.

„TIPOS je dlhodobo najväčším donorom športu na Slovensku. Preto sme sa k slovenskému hokeju v týchto neľahkých časoch postavili zodpovedne a rozhodli sme sa pomôcť. Hokej ako slovenský národný šport nesmie chýbať ani ako jeden z dôležitých komponentov marketingovej stratégie našej spoločnosti,“ dodáva Kaňka.

Tipos

Čo prinesie nová sezóna:

  • generálnym partnerom najvyššej ligy je TIPOS
  • nový názov TIPOS EXTRALIGA
  • nové logo TIPOS EXTRALIGA
  • značka TIPOS na štyroch miestach na dresoch hráčov
  • značka TIPOS na helmách hráčov
  • reklama TIPOS na štadiónoch (stredový kruh, okolie bránky, mantinely)

TIPOS je najväčším donorom športu na Slovensku. Každoročne podporuje športové zväzy a množstvo projektov zo športovej oblasti. Aj v roku 2020 TIPOS pomáha mnohým takýmto projektom, stal sa partnerom, športovým sponzorom, rovnako spoločnosť poskytla viacero finančných darov. Už niekoľko rokov je exkluzívnym partnerom Slovenského olympijského a športového výboru.

01 - Modified: 2020-09-11 12:31:15 - Feat.: - Title: Rekordný predaj žrebov štátnej lotérie. Tipos zaznamenal vypredanie Vysokej hry 02 - Modified: 2018-09-24 13:00:57 - Feat.: - Title: Štát chystá otvoriť trh s hazardnými hrami. Priniesť to môže desiatky miliónov 03 - Modified: 2017-05-24 10:29:10 - Feat.: - Title: Po Orangei má v kampani Hudáka aj Tipos. Propaguje Loto
menuLevel = 2, menuRoute = news/marketing, menuAlias = marketing, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
24. september 2023 11:26