Bloom Hair rebranduje na Bloom Robins
StoryEditor

Rebranding Bloom Hair odštarovala hypnotická reklamná kampaň

15.03.2023, 12:09
Autor:
redred

Po viac ako roku príprav sa zo značky Bloom Hair stal Bloom Robbins.

Okrem nového webu ju predstavuje aj prvá brandová kampaň značky od reklamnej agentúry Somebody&Somebody. Hyptnozujúce animácie modeliek s krásnymi vlasmi dopĺňa výrazná zvuková stopa. Na kampaň môžete naraziť v televízii aj online a to tak v Českej republike ako na Slovensku.

Fotografie so silným autorským rukopisom pripravili špecialisti na fashion fotografiu Wilhelm Kinga a o réžiu a animáciu spotov sa postaral Adam Belis. Hudbu skomponoval a zvukovú stopu zmixoval Emil Smoliga.

 

Značka Bloom Robbins pochádza z Piešťan a za takmer 10 rokov pôsobenia na 5 trhoch Európy a USA dosiahla obraty na úrovni 3,9 milióna eur. "Sme veľmi radi, že sa nám podarilo presvedčiť Bloom Robbins na spoluprácu a že nám dôverovali a dali na naše odporúčanie pri výbere kreatívneho konceptu," vraví Radovan Andrej Grežo, managing a creative director agentúry Somebody&Somebody.

"Chcelo to určite veľa odvahy, pretože sme síce vedeli presne, čo budeme spievať a aký štýl animácie chceme použiť, ale konkrétny obsah tých animácií sme vymýšľali až po schválení spolu s Adamom Belisom."

Už v prvých dňoch po spustení sa kampani darilo zaujať cieľovú skupinu. "Na YouTube dopozerá až 70 percent ľudí našu 30 sekudnovú verziu reklamy do 29-tej sekundy," dodáva Adam Cvik, CEO Bloom Robbins.

 

VIZITKA KAMPANE: 

značka: Bloom Robbins

agentúra: Somebody&Somebody

klient: Adam Cvik, Barbora Neuschl

kreatívny riaditeľ: Radovan Andrej Grežo

copywriter: Radovan Andrej Grežo

art director: Marián Kolev

account director: Ivana Jakubíková

account manager: Petra Nemčeková

réžia, produkcia, animácia: Adam Belis

hudba a zvuk: Emil Smoliga

mediálne plánovanie: EssenceMediacom

menuLevel = 2, menuRoute = news/marketing, menuAlias = marketing, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
03. október 2023 22:03