PF-ka využíva písmeno N, ktorým sú označené špeciálne série modelových radov značky, a šestku v „označení“ nového roka aj nového IONIQU, aby Hyundai mohol partnerom a priaznivcom popriať nový rok výnimočný ako ich limitované N-kové série… rok 2026 N.
Ústredným kúskom novoročného priania sa stala limitovaná edícia 250 ks plagátov vo formáte B2 s autorskou ilustráciou od Jozefa Gľabu, ktorá zachytáva dynamiku a eleganciu jednej z vlajkových lodi značky.
„Plagát je motoristická klasika, ktorá nikdy nestratila svoju silu – aj v roku 2026 vie byť silným a aktuálnym médiom. Autorská ilustrácia, obmedzený náklad a tlač priamymi farbami mu dávajú charakter exkluzívneho objektu, ktorý nefunguje len ako PF, ale ako dizajnový kúsok, ktorý si chcete nechať,“ hovorí Csilla Polák, Associate Creative Director agentúry Respect APP.
Plagát dopĺňa aj sada nálepiek, ktoré koncept Hyundai N prenášajú do každodenného života – slúžia na označenie vecí, ktoré sú aspoň také špeciálne ako N-kové modely od Hyundai. Podarená várka zaváraných uhoriek sa s nimi mení na Uhorky N, kufrík s obľúbeným náradím zasa na Brašnu N a najlepšie ozdoby, ktoré nesmú na stromčeku chýbať, sú uložené v Krabici N.Celú ideu dopĺňa a podčiarkuje aj sprievodný odkaz: „HYUNDAI Vám praje nový rok ako s N: rok plný energie a chuti napredovať. Rok, ktorý drží ideálnu stopu. Rok, v ktorom sa aj kľukatá cesta premení na vzrušujúcu výzvu.“
„Hyundai IONIQ 6 N je autom, ktorého výkon a mimoriadne technológie ocenia ľudia, ktorí vedia jazdiť. Je to autičkársky skvost v ére elektrickej mobility. Poster, ktorý sme v obmedzenom počte pripravili pre našich obchodných partnerov a zástupcov médií, nie je iba prianím do nového roku, ale aj oslavou tohto auta, technologických schopností našej značky a zároveň teasingom, pretože toto nové N-ko na Slovensko dorazí už na jar a to v naozaj limitovanom počte,“ dodáva Marek Kopča, Marketing a PR Director spoločnosti Hyundai Motor Slovakia.
PF 2026 N však nekončí pri partneroch značky. Komunikácia na sociálnych sieťach prebieha vo forme postov a súťaží, v ktorých si niekoľko jedinečných sád limitovanej edície plagátu a N-kových nálepiek budú môcť pre seba ukoristiť aj priaznivci značky. Koncept tak prirodzene podporuje sviatočnú náladu nielen v B2B, ale aj v B2C segmente.
Vizitka kampane:
Klient: Hyundai Motor Slovakia/ Marek Kopča
Agentúra: Respect APP
Creative Director: Csilla Polák
Copywriter: Darlene Maláková, Csilla Polák
Art Director: Csilla Polák, Karolína Uherčíková, Michal Kvasnica
Account Manager: Csilla Polák, Michaela Mitošinková
Ilustrátor: Jozef Gľaba
Videoprodukcia: Michal Barok

