StoryEditor

Nová kapitola Sexu v meste sa otvára 9. decembra. Pozrite si prvý trailer

12.11.2021, 17:10
Autor:
hrnhrn
Kultový seriál sa na obrazovky vracia po sedemnástich rokoch.

Vo štvrtok 9. decembra bude mať na HBO GO premiéru nových desať epizód kultového seriálu Sex v meste. Seriál sa na obrazovky vráti po sedemnástich rokoch.

Pred kamerou sa zišli Sarah Jessica Parker (Carrie), Cynthia Nixon (Miranda) a Kristin Davis (Charlotte), v rovnakých rolách, v akých hrali na prelome tisícročia. Chýbať bude Kim Cattrall, ktorá sa už viackrát vyjadrila, že v seriáli nechce pokračovať. Predstaviteľka Samanthy svoje rozhodnutie odôvodnila tým, že, rovnako ako v skutočnom živote, priateľstvá, ktoré sa zdajú nezlomné, netrvajú večne.

Nových desať epizód seriálu po pod názvom Ako to bolo ďalej (And Just Like That) uvedie HBO GO dvoma časťami vo štvrtok 9. decembra. Ďalších osem častí bude postupne uvádzaných každý týždeň vo štvrtok.

HBO / Cynthia Nixon, Sarah Jessica Parker a Kristin Davis

Celosvetový hit

Kultový seriál o štvorici kamarátok, uvádzala HBO počas šiestich sezón v rokoch 1998 až 2004. Sex v meste sa stal celosvetovým hitom a pozbieral desiatky cien, medzi nimi aj sedem prestížnych cien Emmy a osem Zlatých glóbusov. V roku 2000 si Zlatý glóbus za herecký výkon odniesla aj Sarah Jessica Parker. Seriál doplnili dva celovečerné filmy, ktoré kiná uviedli v rokoch 2008 a 2010. Za vznikom seriálu podľa knižnej predlohy spisovateľky Candace Bushnell stojí Darren Star.

Nové epizódy s novými postavami

Pokračovanie seriálu s názvom Ako to bolo ďalej  nadväzuje na príbeh Carrie, Mirandy a Charlotte na ich zložitej životnej ceste po tridsiatke a ešte zložitejšej ceste po päťdesiatke. Michael Patrick King, producent pôvodnej série a filmov Sex v meste, sa v pokračovaní vráti ako výkonný producent. Už skôr uviedol, že trojica hlavných postáv sa v nových epizódach rozšíri o ďalšie postavy tak, aby New York odrážal to, ako vyzerá New York dnes.

V seriáli sa okrem hlavných predstaviteliek objavia aj Sara Ramírez, Sarita Choudhury, Nicole Ari Parker, Karen Pittman, Chris Noth, Mario Cantone, David Eigenberg, Willie Garson a Evan Handler.

21. máj 2022 06:17