facebook
StoryEditor

Internet sa búri. Pri súťaži s Avonom a Kuciakovou vraždou

19.03.2018, 11:55
Autor:
pzpz
V časopise Šarm sa objavila anketa, ktorá rozhorčila Slovákov.

Spoločenský týždenník Šarm (s podtitulom „Časopis s dobrým vkusom")  sa v rámci pravidelnej Ankety týždňa pýta čitateľov: „Myslíte si, že sa podarí nájsť skutočného vraha novinára a jeho snúbenice?" Za správnu odpoveď po zaslaní spoplatnenej sms správy ponúka Avon balíček v hodnote 40 eur. Anketa sa nachádza pri článku Vražda, ktorá zomkla Slovensko.

Obrázok s otázkou sa stal virálnym a vyvolal na sociálnych sieťach pobúrenie. Spoločnosť Avon Slovensko musí odpovedať nahnevaným otázkam a komentárom pobúrených používateľov Facebooku. Stratégie oslovili šéfredaktorku týždenníka Šarm Ivanu Mandákovú.

Aktualizované o stanovisko Avon Slovensko:

"Spoločnosť AVON Slovensko sa dôrazne dištancuje od komentovania aktuálnej pol'utovaniahodnej spoločenskej a politickej situácie na Slovensku, rovnako od nabádania občanov vyjadrovať svoj názor na súčasné dianie podmienené výhrou pozostávajúcou z AVON výrobkov. V súvislosti s poškodením dobrého mena spoločnosti AVON Slovensko už podnikáme náležité kroky.

Anketové otázky sú na internete aj v printových vydaniach časopisov bežné. Otázniky môže vyvolávať spojenie komerčnej aktivity a v súčasnosti najhorúčejšej a najcitlivejšej témy, ktorá hýbe spoločnosťou v posledných týždňoch. 

01 - Modified: 2022-08-26 07:17:31 - Feat.: - Title: AVON: Ružová je farbou prevencie 02 - Modified: 2021-03-31 10:49:58 - Feat.: - Title: Avon predstavil ďalšiu náhradu za tričká, ktoré boli symbolom projektu Avon za zdravé prsia 03 - Modified: 2021-03-02 14:28:57 - Feat.: - Title: Symbolom projektu Avon za zdravé prsia už nebudú tričká
menuLevel = 2, menuRoute = news/media, menuAlias = media, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
27. január 2023 16:23