AVON
StoryEditor

Symbolom projektu Avon za zdravé prsia už nebudú tričká

15.02.2021, 16:35
Autor:
pzpz
Značka sa rozhodla pre dekoratívne šperky.

Kozmetická spoločnosť sa neustále snaží podporovať ženy, motivovať ich a inšpirovať, aby si uvedomovali svoju výnimočnosť. Dôležitosť zdravia, a teda zdravých prsníkov je jednou z kľúčových tém, ktorej sa Avon venuje dlhodobo. V boji s rakovinou prsníka nepoľavuje ani tento rok a rovno prichádza s novinkou. 

Doposiaľ predstavovalo jediný symbol pomoci onkologickým pacientkam Tričko za zdravé prsia. Tričko bolo vyjadrením podpory ženám a ich rodinám bojujúcim s rakovinou prsníka. Tento rok Avon prináša jednu zásadnú zmenu – tričká za zdravé prsia vymenia nové Avon symboly, ktoré budú mať rovnako dobročinný rozmer ako mali tričká.

Okrem týchto symbolov prináša kozmetická spoločnosť novinky v podobe charitatívnych predmetov, ktoré tu doposiaľ neboli a taktiež poslúžia na dobrú vec. Ich predaj začína už teraz v marci. Dostupné budú na oficiálnej Avon stránke a tiež v katalógu, a to po celý rok. Kozmetický gigant sa tiež zaväzuje, že z každého predaného kusu daruje finančné prostriedky občianskym združeniam a neziskovým organizáciám zameraným na boj proti rakovine prsníka. Predsa aj malé gesto, akým je kúpa charitatívnych predmetov dokáže veľké zmeny.

Novinky nepredstavujú len obyčajné predmety či symboly, ich kúpou a nosením ženy vyjadrujú spolupatričnosť, podporu a odhodlanie pomáhať ženám v boji za zdravé prsia. 

Avon verí v zmysluplnosť tém súvisiacich so ženským zdravím a v podporu neziskových organizácií. Preto už viac ako 20 rokov na Slovensku spolupracuje s neziskovými organizáciami, ktoré sa venujú problematike rakoviny prsníka a prostredníctvom odborníkov a garantov rozhoduje o oblastiach, kde je pomoc potrebná. Tieto projekty podporuje materiálovo a finančne, pričom venovala už viac ako 1,45 milióna EUR, ktoré poslúžili na podporu vzdelávania zdravotníckeho personálu, študentov, zlepšenie kvality života a psychosociálnu podporu žien, kúpu diagnostických prístrojov, operačnej techniky a šírenie osvety v rámci prevencie verejnosti na Slovensku.

Na projekte Avon spolupracuje so známymi osobnosťami, ku ktorým sa každoročne pridávajú ďalšie osobnosti spoločenského života.

01 - Modified: 2020-09-24 09:21:55 - Feat.: 0 - Title: Avon predstavil novú identitu značky: Watch Me Now 02 - Modified: 2020-11-26 08:38:35 - Feat.: 0 - Title: Avon spustil kampaň s komičkou Simonou Salátovou
01 - Modified: 2022-08-26 07:17:31 - Feat.: - Title: AVON: Ružová je farbou prevencie 02 - Modified: 2021-03-31 10:49:58 - Feat.: - Title: Avon predstavil ďalšiu náhradu za tričká, ktoré boli symbolom projektu Avon za zdravé prsia 03 - Modified: 2018-03-19 14:09:44 - Feat.: - Title: Internet sa búri. Pri súťaži s Avonom a Kuciakovou vraždou
menuLevel = 2, menuRoute = news/marketing, menuAlias = marketing, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
02. jún 2023 19:50