TV JOJ
StoryEditor

Televízia JOJ má 19. narodeniny. Narodeninový mesiac oslávi najväčším projektom vo svojej histórii

02.03.2021, 16:50
Autor:
redred
Diváci sa môžu tešiť aj na ďalšie pripravované projekty – či už zábavné stálice alebo úplné novinky.

TV JOJ dnes dovŕšila svoj devätnásty rok vysielania. "Bol to rok bezprecedentný, náročný, plný výziev, dobrodružný, a tiež odvážny, silný, vytrvalý, plný zadosťučinenia, nádeje a motivácie ísť ďalej," uviedla pri tejto príležitosti v tlačovej správe s tým, že v najbližších dňoch prinesie na obrazovky novú éru slovenskej seriálovej tvorby.

„Narodeniny nám každý rok prinášajú príležitosť na chvíľu sa ohliadnuť za cestou, akú sme dosiaľ v živote prešli, ako aj za predstavami či snami, s akými sme na ňu vyrazili. Prekonávať svoje hranice a nezísť z vlastných hodnôt, to sú piliere, na ktorých JOJka postavila svoj úspech a originálny príbeh, aký si v dnešnej podobe v začiatkoch nikto nevedel ani predstaviť," uviedol Marcel Grega, generálny riaditeľ JOJ Group.

"Toto obdobie je v JOJke o to výnimočnejšie, že sme rodinnou televíziou nielen na obraze, ale aj v nej. 19 rokov nám pripomína čas, aký už tvoríme našu televíznu rodinu a spoločné ciele, ktoré sa nám pri napĺňaní našich predstáv podarilo uskutočniť. Pripomínajú nám neuveriteľnú cestu plnú skvelých ľudí a najvernejších divákov, z ktorých väčšina s JOJkou strávila už veľkú časť svojho života. Je to jedinečný pocit, no rovnako záväzok, a aj preto som hrdý, že práve v tento narodeninový mesiac môžeme divákom priniesť najväčší projekt v celej našej histórii, ktorý je najlepším spôsobom oslavy nášho spoločného výročia.“ dodáva Grega. 

Bezprecedentný rok 2020

Uplynulý rok sa niesol aj v TV JOJ v znamení bezprecedentného obdobia, ktoré preverilo jej hodnoty a odhalilo pripravenosť a dispozície na zvládnutie krízy. Od začiatku pandémie diváci vyhľadávali najmä informácie, čo spôsobilo rast sledovanosti televízneho spravodajstva a tiež špeciálnych relácií, venovaných výnimočnej situácii. "Kvalitný spravodajský a redakčný tím TV JOJ denne vykonával skvelú a záslužnú prácu, a tak sa aj v kritických časoch ukázalo, že JOJ dokáže prinášať divákom aktuálne a overené informácie za akýchkoľvek okolností, v priamom prenose, v prvej línii," hodnotí uplynulý rok televízia s tým, že pocit spolupatričnosti je v tomto období rovnako dôležitý. "TV JOJ ho vlani pretavila do nezištnej spolupráce so štátom, spoločenskými, kultúrnymi či charitatívnymi organizáciami, keď dala k dispozícii svoj komerčný vysielací čas na zverejňovanie dôležitých informácií, odporúčaní, pokynov či žiadostí o pomoc," dodáva.

Novinky tohto roka

Život v televízii sa ani počas mimoriadnej situácie nezastavil – JOJ pokračuje v nakrúcaní seriálov, magazínov a zábavných programov, pričom vždy zachováva prísne bezpečnostné opatrenia na ochranu zdravia a bezpečnosť hercov, štábu a ľudí pracujúcich na tvorbe televíznych a online formátov a na zabezpečení vysielania všetkých televíznych staníc a fungovania webových portálov JOJ Group.

Televízia už v jarnej sezóne prinesie nové seriálové tituly. V stredu 10. marca štartuje dlho očakávaný, výpravný, fantazijno-historický seriál Slovania, plný slovenských i ukrajinských hereckých hviezd, ktorý JOJ produkovala spolu s Wandal production a ukrajinskými partnermi, na námet Veroniky a Jozefa Kolejákovcov, v réžii Petra Bebjaka a ďalších tvorcov. Ide o doteraz najnákladnejšiu produkciu televízneho seriálu na našom trhu, ktorá má ambíciu predčiť očakávania publika a odštartovať novú éru slovenského seriálu.

Diváci sa tiež čoskoro dočkajú aj nového seriálu Nemocnica, ktorý JOJ nakrúca podľa scenára Danice Hričovej a opiera sa o výkony mladej hereckej generácie, ktorú predstavujú napríklad Nela Pocisková, Richard Autner, Noël Czuczor, Marián Mitaš, Juraj Hrčka, Eva Mores a ďalší.

Na jeseň sa po prestávke vráti na obrazovky JOJ najobľúbenejšia talentová show Česko Slovensko má talent vo svojej najnovšej sérii. Diváci sa môžu tešiť aj na ďalšie pripravované projekty – či už zábavné stálice alebo úplné novinky.

01 - Modified: 2020-10-05 08:33:12 - Feat.: 0 - Title: PLUSka oslavuje 12. narodeniny. Mení logo aj grafiku, pribudne viac filmových premiér 02 - Modified: 2020-07-24 10:41:13 - Feat.: 0 - Title: Ranné noviny TV Joj oslávili dva roky. Pripísali si historickú sledovanosť
01 - Modified: 2022-03-02 13:54:21 - Feat.: - Title: Televízia JOJ dnes oslavuje 20. narodeniny 02 - Modified: 2021-08-13 13:42:12 - Feat.: - Title: Televízia Joj predstavila jesenné novinky. V nových seriáloch stavila na emócie 03 - Modified: 2021-08-06 11:06:13 - Feat.: - Title: Platený videoportál aj športovú stanicu chceme spustiť už v tomto roku, hovorí obchodný riaditeľ skupiny JOJ 04 - Modified: 2021-03-12 09:55:21 - Feat.: - Title: Ranné noviny televízie Joj oslavujú tretie narodeniny 05 - Modified: 2021-03-08 11:36:02 - Feat.: - Title: TIPOS Talent týždňa je späť
menuLevel = 2, menuRoute = news/media, menuAlias = media, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
08. jún 2023 13:18