TV JOJ
StoryEditor

Personálna posila v televízii JOJ

07.04.2021, 13:50
Autor:
redred
Pavol Miller posilnil od apríla manažment skupiny JOJ.

Od apríla rozšíril tím manažmentu JOJ Group Pavol Miller. Nastúpil na pozíciu riaditeľa nelineárnych služieb a platených televíznych staníc.

Pavol Miller prichádza do televízie JOJ zúročiť svoje dlhoročné skúsenosti nadobudnuté v televíznej oblasti, v ktorej sa pohybuje viac ako dvadsať rokov. V minulosti pôsobil v exekutívnych funkciách v spoločnostiach UPC či HBO Central Europe. V rokoch 2007 – 2020 bol výkonným riaditeľom v spoločnosti Mega Max Media, ktorá je vlastníkom licencie Duck TV. Pri budovaní Duck TV bol od jej začiatku a vytvoril z nej známu stanicu oslovujúcu publikum vo vyše stopäťdesiatich krajinách. Vyštudoval Marketingovú komunikáciu na Univerzite Komenského v Bratislave.

„Pavol Miller má bohaté profesionálne skúsenosti na medzinárodnom televíznom trhu. Teším sa, že práve on posilní tím manažmentu skupiny JOJ na pozícii riaditeľa nelineárnych služieb a platených televíznych staníc,“ hovorí Marcel Grega, generálny riaditeľ JOJ Group.

„Som rád, že som dostal príležitosť zúročiť svoje skúsenosti v televíznej oblasti pre skupinu JOJ. Teším sa na nové výzvy v oblasti distribúcie fantastických programových služieb,“ povedal Pavol Miller.

21. máj 2022 10:59