Datart
StoryEditor

Datart otvoril v Trenčíne druhú predajňu. Pokračuje v projekte humanizácie nákupného centra

26.10.2017, 10:22
Autor:
TSTS
Spríjemniť zákazníkom pobyt na predajni sa rozhodol v OC Laugaricio.

Cieľom Elektro predajcu Datart je priblížiť sa potrebám zákazníkov a spríjemniť im pobyt na predajni a v nákupnom centre. Základom má byť vzdušný a presvetlený priestor, ktorý v kombinácii s prírodnými odtieňmi zelenej a dreva vytvára príjemnú atmosféru. Uličky medzi jednotlivými regálmi sú dostatočne široké a preto je pre akéhokoľvek zákazníka pobyt po predajni jednoduchý.

Zákazníci nájdu v predajni rozsiahly sortiment v prehľadne tematických sekciách.

"Chceli sme, aby sa zákazník u nás cítil príjemne a zároveň sa rýchlo dokázal v predajni zorientovať. Zároveň mu umožňujeme si čo najviac produktov nielen prezrieť, ohmatať, ale aj vyskúšať v prevádzke. Otestovať si napríklad môžete zapnuté mobilné telefóny či tablety, zistíte, ako sa vám s nimi pracuje, ako sa vám držia v ruke. Slúchadlá si môžete u nás dať na hlavu, pripojíte si k nim vlastný prístroj, zistíte, ako hrajú a ako vám sedia na hlave," hovorí Ivo Burian, regionálny manažér pre Slovensko v Datartu.

Datart

O spoločnosti DATART

Datart je popredný maloobchodný predajca zameraný na spotrebnú elektroniku. Na českom a slovenskom trhu pôsobí už od roku 1990. V súčasnej dobe má 49 kamenných predajní, 6 Datart kuchynských štúdií a 2 e-shopy.

menuLevel = 2, menuRoute = news/tlacove-spravy, menuAlias = tlacove-spravy, menuRouteLevel0 = news, homepage = false
17. január 2026 06:31